Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Numarası

15 Mart 2012 tarihinde anonim bir şirket olarak kurulmuştur. 2 Ekim 2012 tarihinde ise resmi olarak faaliyete başlamıştır. Kurucusu Bank Audi Sal’ dır. Odeabank, sıfırdan yapılmış bir girişim değildir. Aksine büyük çaplı bir iştirakin en güçlü ürünü olmuştur. Bireysel, KOBİ, ticari, kurumsal bankacılıkta dönemin ileri gelen banka kurumlarındandır. İlgi odaklı çalışmaktadırlar. Şubelerinde hesap açma, kredi işlemleri, kart işlemleri, fatura ödeme, kobi bankacılığı, ödeme işlemleri gibi birçok faaliyetler yapılmaktadır. Stevie Awards Bronz ödüllerinde iki tane ödüle layık görülmüştür. Bunlardan biri ‘Yılın İletişim Merkezi’ diğeri ise ‘Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon Ödülü’dür. 7 yıldır faaliyet gösteren bir banka olduğu için hala gelişim sürecindedir. Odeabank toplamda 54 şubeye sahip olan bir bankadır ve 1300’ü aşkın personeli bulunmaktadır. Bankanın sloganı ise ‘Herkesin değil, sizin bankanız’ olarak öne çıkmaktadır. Bankanın finansal işlemlerin tümü ile ilgili ürün bilgileri ve sorular için günün her saati Odeabank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 7\24 faaliyette olan müşteri hizmetleri numaraları en pratik şekilde çözüme ulaşmanızda yardımcı olurlar.

Odeabank şubelerinden tüm bankacılık işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya gitmeden işlem yaptırmak isterseniz de Odeabank müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayabilirsiniz. Ve banka ile ilgili her türlü dilek, öneri ve şikayetleriniz için de Odeabank çağrı merkezi iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

0850 222 84 44

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 84 44 

Arama Terimleri; Odeabank canlı destek, Odeabank telefon numarası, Odeabank çağrı merkezi telefon numarası, Odeabank şikayet hattı, Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası, Odeabank müşteri temsilcisi

Yorum yapın