N11 Çağrı Merkezi Telefon Numarası

En büyük hedefini Türkiye’deki ve bölgedeki e-ticaret platformunun liderliği konumuna ulaşmak olarak tanımlayan N11 her yıl milyonlarca insanın online alışveriş için tercih ettiği bir numaralı internet sitesi olarak öne çıkıyor. E-ticaret sektöründe yürüttüğü inovasyon uygulamaları ve yenilikçi projelerle ön plana çıkan N11 müşteri iletişim numarası internette her gün çok sayıda kişi tarafından aranan bir iletişim hattı. Peki firmanın çağrı merkezine nasıl ulaşabilirsiniz? N11 müşteri iletişim numarası kaç? N11.com şikayet iletişim hattı numarası nedir?

N11

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan n11.com mağazalara sunduğu kolaylıklar sayesinde üreticilerin bir numaralı internet alışveriş sitesi olma yolunda hızla ilerliyor. Ayrıca n11, güvenilir ödeme sistemleri sayesinde tüketicilerin de favorisi haline gelmeyi hedefliyor. N11, Türkiye’de online alışveriş sektörünü yeniden düzenleyerek öncü bir firma olmaya önem gösteriyor. Orijinal üretime tam destek veren firma aynı zamanda günün her saatinde ulaşılabilir canlı destek hizmeti sunuyor. İnternette güvenli alışveriş için doğru adres n11.com, Güney Kore’nin önde gelen şirketlerinden SK group ile Doğuş Planet ortaklığında 2012 yılında kuruluşu gerçekleştirilen n11 hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz. Geniş ürün kategorileri ve mutlu müşterileri ile Türkiye’nin önde gelen internet alışveriş sitelerinden n11 çağrı merkezi numarası internette son günlerde en çok aranan bilgilerden biri.

N11 Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri konusunda oldukça hassas firma n11.com internet sayfasında 24 saat müşteri desteği hizmeti sunuyor. Bunun yanında olası sorunlar ve problemler için devamlı büyük bir çaba göstererek hizmet veren N11 global çapta çok sayıda ödüle layık görülmüş durumda. Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. bünyesindeki firmanın adresi İTÜ Teknokent içerisinde konumlanıyor. N11 Müşteri hizmetleri telefon numarası ise 0850 333 0011.

N11 Şikayet Telefonu

Üreticiye tam destek veren firma internet sitesinde ücretsiz mağaza açma imkanı sunuyor. Ayrıca kargo konusunda da geniş kolaylıklara sahip olan site yıl içerisinde pek çok kampanya yürütüyor. İptal, iade ve değişim konusunda da kullanıcı dostu olan uygulamanın şikayet iletişim hattı da internette çok aranıyor. N11 kurumsal şikayet iletişim hattı ise 0850 333 0011 numarasından ulaşılabilir. Sitemizde yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

“N11 Çağrı Merkezi Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Meraba sayın cumur başkanım allah sizi başımızdan eksik etmesin başkanım ben tarsusta yaşıyorum evliyim üç çocuğum var en büyüyü altı yaşında kirada oturuyorum dört aydır çalış mıyorum çok sor durum dayız lütfen bize yardım edin hiç durumum yokişim yok borcum çok sizden yardım istiyorum lütfen bize yardım edin yardım lar dımlarınızı bekliyorum tel 05457825905

    Cevapla

Yorum yapın