Modanisa Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Modanisa telefon numarası, Modanisa  telefon numarası,Modanisa  şikayet,Modanisa  müşteri hizmetleri,Modanisa güvenilir mi ,Modanisa  müşteri şikayetleri,Modanisa  iade,Modanisa  iade nasıl yapılır?  bilgileri yazımızda bulabilirsiniz

Modanisa modern ve çağdaş muhafazakar giyim modelini benimsemiş hanımların, kendi giyim ve takı tarzlarına uygun birçok seçenek bulabileceği ve giyim mağaza alanında Türkiye`nin ilk büyük web hizmetli moda ve alışveriş firmasıdır. Modanisa.com dünya üzerinde birçok ülkeye satış yapmakta olan ve ayda 6 milyonu aşkın ziyaretçisi bulunan Türkiye internet arenasında ilk ve tek uluslararası web destekli alışveriş sitesidir.

 

Tesettür giyim modelinin seçkin markaları ve dünyaca ünlü moda ve aksesuar tasarımcılarının beğeniye özel tasarımları, yüz binlerce tesettür giyimine özen gösteren hanıma Modanisa hizmeti sayesinde ulaşmaktadır. Dünyanın her yanından hanımlar; standart giyim, abiye, abiye, şal, eşarp, spor, iç giyim ve aksesuar ihtiyaçları için Modanisa.com`u takip edip, son moda popüler trendleri ile ilgili fikir sahibi olmakta ve özgürce alışveriş yapmaktadır.

 

Modanisa’da 300 den fazla farklı marka, 30.000 farklı ürün ve 30’dan fazla dünyaca ünlü tasarımcının tasarımları bulunmaktadır. Sunduğu tesettür çeşit ve marka seçenekleri ile Modanisa, kısa zaman içerisinde dünyada ve Türkiye`de çağdaş muhafazakar giyim stilini benimsemiş milyonlarca tesettür giyinen kadın için duruşlarını belirleyebilecekleri bir moda hizmet noktası, çeşitli markalar için de sezon fiyatlarından hizmet sunabilecekleri bir online platform olmuştur.

 

İletişim

MODANİSA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

0 850 333 64 72 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

Modanisa’da yer alan ürünler uzman bir kadro ile itina seçilir, en iyi şekilde bir araya getirilerek sizlerin beğenisine sunulur. Sitemize gelerek iletişime geçebilir ya da modanisa müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası (0 (850) 333 64 72 ) ile irtibat kurabilirsiniz.