Modacruz Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İnternet üzerinden alışveriş yapma tutkusu hemen hepimizi sarmış durumdadır. Evden ya da iş yerlerinizden oturduğunuz yerden bol seçenekleri karşılaştırarak ve istediğiniz ürünleri bedeninize, zevkinize göre seçerek bir tıkla alışverişleri tamamlıyoruz.

 

Peki bir sorun olduğunda ne yapmalıyız?

 

Bazen ürünler eksik ya da geç gönderilmektedir. Böyle durumlarda hemen Modacruz müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası 0212 236 3610 arayarak iletişime geçiyoruz ve karşımıza çıkan sesli mesajda sıfır ı tuşlayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. İade, değişim, ürün eksik gelmesi, ürünün hasarlı olması, para iadesi vb konular hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürün seçenekleri ile hizmet vermekte olan online site size zaman zaman fırsat ürünleri ve kampanyalı fiyatlarla 2 parça yerine 3 parça alma fırsatlarını sık sık düzenlemekte her fırsatta sizlere uygun ve son moda ürünler sunan online site soru ve önerilerinizi de dikkate almaktadır. Dilerseniz. Online olarak yazışarak da müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olmak ve indirim fırsatlarını yakalayabilmek için online üyelik yoluyla dilerseniz email yoluyla dilerseniz de telefon mesajı ile kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

 

Günümüz ve çağımız artık teknoloji ve internet çağı sizde hem pratik, hem de uygun fırsatları yakalamak için modacruz sitemizi takip etmeden alışveriş yapmayın. Kaliteyi ucuza alın gardıroplarınız bayram etsin . en eğlenceli alışveriş keyfi parmaklarınızın ucuna kadar gelmiş durumda.