Moda Selvim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Moda Selvim Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak 1996 yılında Alim Tekstil’e bağlı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Moda Selvim adı altında tesettür giyim alanında hizmet vermiştir. Moda Selvim internet sitesi sayesinde birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Moda Selvim internet sitesi sayesinde eşarp ve şal gibi birçok farklı modelden ürünlerini internet sitesi üzerinden satışa sunmuştur. Moda Selvim internet sitesi sayesinde büyük beden alanında da birçok farklı alandan ürünlerini piyasaya sürmüştür. Uluslararası alanda Alim Tekstil’e bağlı olarak hizmet veren Moda Selvim yurt içinde ve yurt dışında da internet sitesi üzerinden sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. Moda Selvim internet sitesi üzerinden tesettürlü müşterilerine birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Moda Selvim farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Moda Selvim internet sitesi sayesinde ürünlerinizi ücretsiz bir şekilde iade hizmeti vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Moda Selvim müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Moda Selvim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Moda Selvim çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Moda Selvim müşteri iletişim telefon numarası: 0212 550 52 52

Arama terimleri: Moda Selvim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Moda Selvim çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın