MNG Kargo Çağrı Merkezi

 

2003 yılından itibaren hayata geçen MNG Kargo, daha önceleri çeşitli sektörlerde hizmet vermekte olan MNG Holding girişimiyle kurulmuş olan bir kargo şirketi olma özelliğine sahiptir. Kurulduğu yıldan itibaren müşterilerine en iyi kargo gönderim hizmetlerini sağlama çabası içerisinde yer almaktadır.Kargo gönderim faaliyetlerine yurt içi ve yurt dışı taşımacılığı şeklinde devam etmektedir. Bulunduğu sektörde ilk ve tek teknolojik aktarma merkezine sahip bir kargo şirketi olan MNG kargo firması;800’ün üzerinde şube sayısına,15 bölge müdürlüğüne,26 aktarma merkezine,2.200 adet kara taşıma aracına,8.000 personele,6 adet uçağa sahiptir. Bünyesinde barındırmakta olduğu bu operasyonel gücü aracılığı ile 220 farklı ülke üzerinde ve günlük ortalama 600.000 adrese kargo gönderi hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

MNG Kargo Direk Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

 

Gerçekleştirmiş olduğu tüm güçlü yatırımların yanında, müşteri memnuniyeti ve güveni odaklı hizmetler verme felsefesi ile faaliyet göstermeye devam eden MNG kargo, her geçen gün mevcut hizmet kalitesinin artması için üstün bir gayret içinde bulunmaktadır. MNG Kargo direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım ve nasıl karşılaştığım sorunlara nasıl çözüm bulurum gibi soruların müşterin kafasını meşgul etmesine imkan tanımamak için üstün bir gayret gösterir.

 

           MNG kargo direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım yada MNG kargo şikayet ve çözüm üretilmesi gereken konularda nasıl iletişime geçerim derdini müşterilerine yaşatmamak adına kalitesinden taviz vermeyen bir hizmeti müşterilerine sağlamaktadır. Müşterilerinde tam bir memnuniyet uyandırmak için durmaksızın bir çaba gösteren ve hem donanımsal bakımdan hem de teknolojik alt yapı bakımından gereken hiç bir harcama ve yatırımdan kaçınmaksızın hizmetler sunan MNG kargo şikayet ve karşılaşılabilecek herhangi bir olumsuz durumda başında sıfır olmadan 444 06 06 numarası üzerinden yada 0850 222 06 06 telefon numarası üzerinden müşterilerine MNG kargo Çağrı merkezi aracılığı ile yardımcı olmakta ve her türlü konuda alanında profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.

 

 MNG Kargom Nerede Nasıl Öğrenebilirim?

 

444 06 06 yada 0850 222 06 06 numaralı telefonlardan alıcı yada gönderici olan müşteriler yurt içi ve yurt dışı kargolarını rahatlıkla sorgulayabilirler. İstedikleri zaman adresten kargo teslim alınması yönünde taleplerde bulunabilirler ve adrese en yakın konumda olan şube adresi bilgilerine erişme olanağından faydalanabilirler.Ayrıca http://www.mngkargo.com.tr/ web adresi üzerinden kargo gönderim durumu,çeşitli talepler,öneriler gibi konularda hizmetler müşterilere sağlanmaktadır. Eğer ki Avantajlar Kulübünden yararlanmak ve hakkında detaylı bir bilgi edinmek istiyorsanız yine Çağrı Merkezi aracılığı ile destek talep edebilir yada doğrudan 0850 222 07 07 telefon numarasını rahatlıkla arayabilirsiniz.

 

Yorum yapın