Milli Piyango Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Milli Piyango İdaresi, 1939 yılında kurulmuştur. Kuruluş yeri Ankara’dır. Milli Piyango İdaresi’nin birden fazla görevi bulunmaktadır. Türkiye içinde oynanan tüm şans oyunları, sayısal loto, şans topu, on numara, süper loto, hemen kazan gibi oyunların uygulamasından, hazırlanmasından ve ikramiyelerinin dağıtılmasından sorumludur. Bütün şans oyunları Milli Piyango İdaresi’ne bağlıdır. Özellikle yılbaşında herkesin heyecanı ile beklenen çekilişin planlanması, hazırlanması, uygulanması ve ödüllerin dağıtılması işlemlerini yürütür. Ayrıca her hafta düzenli olarak yapılan şans oyunları da Milli Piyango İdaresi tarafından kontrol edilmektedir. Milli Piyango İdaresi’nin toplamda 23 şubesi bulunmaktadır. Şube müdürlüklerinden hangisi size daha yakınsa o şubeyi arayarak iletişim kurabilirsiniz. Tüm işlemler hakkındaki sorularınız için Milli Piyango İdaresi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Milli Piyango İdaresi’nin birden fazla telefon numarası bulunmaktadır. İllere göre hatlar belirlenmiştir. Piyango işlemleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetleriniz için Milli Piyango İdaresi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız ulaşabilirsiniz. Hizmetler hakkında her türlü sorunuz için Milli Piyango İdaresi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Çok sık aranan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını paylaşacağız.

Bursa Milli Piyango Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0224 250 20 81

Adana Milli Piyango Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0322 363 34 73

Trabzon Milli Piyango Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0462 326 44 15

Ankara Milli Piyango Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 232 61 78

Antalya Milli Piyango Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0242 345 57 44

Arama Terimleri; Milli Piyango çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Milli Piyango müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Milli Piyango canlı destek, Milli Piyango irtibat numarası, Milli Piyango telefon numarası, Milli Piyango şikayet hattı, Milli Piyango müşteri temsilcisi

Yorum yapın