Migros Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Migros 1954 tarihinde açılmıştır. Açılmasına İstanbul Belediyesi karar vermiştir ve marketi açmıştır. Migros bir İsveç markasıdır. İlk kurulduğu zamanlarda sloganı ‘Ucuzluğun Kralı’ şeklinde biliniyordu. 1995 tarihinde Koç Holding satın aldı ve Migros büyük bir modern market olarak övgüleri almaya başladı. Migros büyük bir alışveriş zinciri oluşturdu. Türkiye içindeki tüm market zincirlerinin öncüsü oldu ve büyük ilgi gördü. Türkiye içinde o zamanlar market kültürü yeni yeni başlamıştı ve herkes büyük bir ilgi ile alışveriş yapmaya başladı. Hesaplı olması müşterileri cezbetti. Bir ev için ne gerekiyorsa Migros müşterilerine sundu. Yatak odası, mutfak, salon, banyo için her şey Migros mağazalarına koyuldu. Tekstil, kitap, elektronik, züccaciye, kırtasiye, kozmetik, dondurulmuş gıda, temizlik, deterjan, gıda, şarküteri ve daha birçok reyon Migros içinde sunuldu. Belli başlı zamanlarda yaptığı büyük indirimler ile kendinden çok kez söz ettirmeyi başardı. Diğer yandan market konusunda ilk yeniliği de getirdi. İndirim sağlayan Money Card ile müşterilerine ekstra avantajlar sunmaya başladı. Sanal alışveriş ile de herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Şimdilerde Türkiye’nin her yerinde mağazası bulunuyor.

Migros Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Migros firması ile ilgili her türlü soru, istek, şikayet ve önerileriniz için Migros çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibata geçebilirsiniz. Tüm hizmetler hakkında bilgi almak ve diğer tüm sorunlarınız için telefon numaralarını arayarak kolayca iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı kolayca ilettikten sonra müşteri temsilcileri en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

444 10 44

Migros E-posta Adresi

Migros firmasını arayarak onlarca kişi bulunmaktadır. Gün içinde onlarca telefon alan Migros bünyesinde birçok kişiyi barındırmaktadır. Çalışanlar, müşteriler ve emeği geçen herkesin bir aile yapısı içinde çalışmaları ve iletişim kurmaları oldukça önemlidir. Migros marketlerindeki tüm personeller hem telefon hem de mail trafiğini düzgün bir şekilde idare etmektedir. Telefon trafiği olduğu zamanlarda ya da telefon ile iletişime geçmek istemediğiniz zamanlarda Migros e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm müşteri temsilcileri müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması için her şeyi yapmaya hazırdır.

iletiş[email protected]

Yorum yapın