MHP İletişim Telefon Numarası

Milliyetçi Hareket Partisi, 9 Şubat 1969 yılında kurulmuştur. Kurucu Alparslan Türkeş’tir. Milliyetçi ve Türkçü bir siyasi partidir. Günümüzde partinin başkanı Devlet Bahçeli’dir. Partinin genel amacı Türk milliyetçiliğinin savunulması ve yayılmasıdır. Ülkü Ocakları adı verilen gençlik kolları bulunmaktadır. Milliyetçi hareket partisinin genel siyasi bakış açısı aşırı sağcıdır. Dokuz ışık adı verilen dokuz ilkenin izinden gitmektedirler. Parti tam milliyetçiliği ve ülkücülüğü savunmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi, kendini İslam dininin şekillendirerek yönlendirdiğini savunmaktadır. Parti ile ilgili her türlü sorunuz için Milliyetçi Hareket Partisi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin birden fazla binası ve genel müdürlükleri bulunmaktadır. Dolayısıyla telefon trafiği mümkün olabilir. Bu nedenle aradığınız zaman ulaşamazsanız, MHP web sitelerinde bulanan iletişim formundan bağlantı kurabilirsiniz.

Milliyetçi Hareket Partisi ile ilgili her soru, istek, öneri ve şikayetleriniz için Milliyetçi Hareket Partisi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ararsanız kolayca ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında binalarında çalışanlar bulanmamaktadır. Çağrı bıraktığınız zaman geri dönüş sağlayamayabilirler çünkü çok sayıda telefon almaktadırlar. Bu yüzden ulaşana kadar aramanız daha mantıklı olacaktır. Diğer tüm işlemleriniz için Milliyetçi Hareket Partisi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Milliyetçi Hareket Partisi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 66 47

Milliyetçi Hareket Partisi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 472 55 55

Arama Terimleri; MHP müşteri temsilcisi, MHP canlı destek, MHP müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, MHP çağrı merkezi iletişim telefon numarası, MHP irtibat numarası, MHP telefon numarası, MHP iletişim numarası, MHP şikayet hattı, MHP müşteri hizmetleri

Yorum yapın