Metropol Card İletişim Telefon Numarası

Metropol Card Türkiye’de yemek sektöründe hizmet veren Metropol Kurumsal Hizmetler A.Ş. bağlı karttır. İlk olarak yemek sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra müşterilerine birçok farklı sektörde kartları ile hizmet vermiştir. Metropol Card yemek sektörü başta olmak üzere seyahat, konaklama ve hediye kartları ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında restorantlarda yapacağınız harcamalarda RestoPay adıyla, şirketinize bağlı olan araçlara ait akaryakıt harcamalarınızda PetroPay, araç kiralama ve bakım hizmetlerinde FiloPay, iş seyahatleri ve konaklama harcamalarınızda OtelPay, okulda yapacağınız yemek harcamalarınızda da OkulPay adı altında hizmet veren kartları bulunmaktadır. Ayrıca Metropol Card şirketinizde çalışanların mesai saatlerini kontrol altında tutmak amacıyla PassPay adı altında hizmet veren kartı bulunmaktadır. Metropol Card müşterilerine kartınız olmadan işlem yapma imkanı sunarak kartsız kullanım özelliği ile hizmet vermektedir. Akıllı Kart Sistemlerini ürünlerinde kullanan Metropol Card birçok farklı kart taşımanıza gerek kalmadan tek kart üzerinden ve kartsız bir şekilde kart numaranız veya telefon numaranız ile işlem yapma imkanı sunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde harcama yapma imkanı sunan Metropol Card müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde üye işyerlerinden uygun fiyatlarla işlem yapma imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Metropol Card müşteri iletişim telefon numarası: 444 92 83 – 0850 460 92 83

Arama terimleri: Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın