METRO TOPTANCI MARKETİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Çok uzun yıllardan beri her şehirde hizmet vermeye devam eden Metro çok geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerine hizmetler vermeye devam etmektedir. Ofisler, evlere, hemen her yere lazım olabilecek ürünlerden, gıda sektörü ve giyim sektörüne kadar her alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Hanımların en büyük tutkusu olan mutfak malzeme ve gereçlerine en uygun fiyatlar ve en çok çeşitlilikle zevkinize uygun yemek takımları, çatal bıçak setleri, sunum tabakları, küçük ev aletlerine kadar hemen her şeyi bir arada bulabileceğiniz market.

METRO TOPTANCI MARKETİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

444 50 40 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

GENEL MÜDÜRLÜK TELEFON NUMARASI

+0212 478 70 00 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

Şarküteri reyonları ile iştahları kabartan et, tavuk, sucuk,pastırma ve taze balık seçenekleri ile kaliteyi ucuza yakalayabilirsiniz. Sorunlar ve sıkıntılarınız için metro toptancı marketi müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası 444 50 40 iletişim numarasını arayarak bütün ürünler ve ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sürekli olarak iletişim halinde olan güler yüzlü personelimiz sizi marketimiz ile ilgili tüm sorun ve sıkıntılarınıza çözüm yolu bulmaktadır. Her şehrin ayrı bir iletişim numarası vardır.

Neden metro market?

Bu soru sorulduğunda hemen herkesin aklından aradığım her şey var cevabı belirmektedir. Metro marketler zinciri çok geniş ürün yelpazesiyle bebeğinden, yaşlısına kadar hemen herkese hitap etmektedir. Ofis malzemelerin den ev eşyaları ve elektronik malzemelere kadar hemen her çeşit ve ürün alanında çok geniş bir yer veren metro toptan market uzun yıllardan beri hizmetlerinde sınır tanımamaktadır. Hemen her ihtiyacınızı karşılayacak ve eksiksiz evinizin yolunu tutacaksınız.

Yorum yapın