Mercedes Benz İletişim Telefon Numarası

Mercedes Benz Almanya’ya ait otomotiv üretim sektöründe hizmet veren markadır.  İlk olarak 1926 yılında Karl Benz tarafından kurulmuştur. Mercedes Benz markası Benz&Cie ve Daimler Motoren Gesellschaft şirketlerinin birleşmesi sonucu faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra yarış arabası üretmelerinin sonucu Avusturya Nice Başkonsolosu olan Emil Jellinek’in kızının adı olan Mercedes isminin araca verilmesine 1901 yılında karar verildi. Aradan geçen zamandan sonra Mercedes marka olarak faaliyetlerine devam etmiştir.  Mercedes Benz markasının araçları arasında hafif ticari araçlar, otomobiller, kamyonlar ve otobüsleri bulunmaktadır. Araçlarının üretiminde müşterilerine keyifli sürüş deneyimi sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Mercedes Benz araçlarında akıllı sürüş sistemini, geri görüş kameraları, sesli komut sistemi, aktif fren yardımcısı, şerit takip sistemi, kör nokta yardımcısı, park yardımcısı, trafik işareti uyarı sistemi ve pre-safe gibi birçok özelliği sayesinde müşterilerinin kaliteli ve güvenli bir şekilde yolculuk yapmalarına imkan sağlamaktadır. Ayrıca satış öncesi ve satış sonrasında hizmet vermeye devam eden Mercedes Benz ürettikleri  araç içinde müşterilerine konfor sağlamak amacıyla aracınızdaki kokuyu istediğiniz gibi ayarlamak için air balance, koltuklarda bulunan ısıtma sistemi sayesinde soğuk havalarda kullanabileceğiniz ısı sistemini, masaj fonksiyonu olan koltukları gibi özellikleri sayesinde uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek araçları hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Mercedes Benz müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Mercedes Benz çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Araçlar hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Mercedes Benz müşteri iletişim telefon numarası: 444 62 44

Arama terimleri: Mercedes Benz müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Mercedes Benz çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın