Makro Market Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Marko Market Ankara merkezli bir alışveriş marketler zinciridir. Ülkemizin 13 adet ilinde 193 Marko Market mağazası ile hizmet vermektedir. Marko Market’in genel merkezi ülkemizin başkenti Ankara’da bulunmaktadır. Birçok vatandaş Marko Marketler zincirinden yıllardır güvenle ve mutlulukla alışveriş yapmaktadır fakat zaman zaman marketin müşteri hizmetleri birimlerine danışmaları gereken konular olmaktadır.

MAKRO MARKET MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

444 0 770 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

İnsanların danışma hizmetlerini yerine getirmek için profesyonel bir müşteri hizmetleri destek hattına sahip olan ve bu destek hattında müşteri hizmetleri konusunda uzman olan tecrübeli personellerini çalıştırmaktadır. Eğer siz de arama motorlarında makro market müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası yazıp aratanlardan iseniz sorunuzun cevabı oldukça kolaydır. Özel bir müşteri destek hattı numarasına sahip olan ve gayet kurumsal bir biçimde müşterilerinin taleplerine cevap vermek için oluşturulmuş ekibine ulaşabileceğiniz telefon numarası, marketler zincirinin web sitesinde de yer almaktadır.

 

Marko Market Müşteri Hattı

 

Marko Market Marketler Zincirinin müşteri taleplerine ilişkin soru, görüş, şikayet, teşekkür gibi isteklerine karşılık vermek için belirlemiş olduğu telefon numarası 444 0 770’tir. Marko Market daima müşterilerinin görüşlerini, önerilerini, şikayetlerini önemser ve yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlar. Müşteri memnuniyetini daima üst sırada tutan marketler zincirinin genel merkez telefon numarası ise 0 312 815 47 05 olarak web sitelerinde yer almaktadır. 444 0 770 numaralı çağrı merkezi bütün sorularınızı cevaplamak ve sizlere yardımcı olmak için hafta içi her gün hizmet vermektedir.