Macrocenter Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Macro Center, Migros Ticaret A.Ş bünyesinde bulunan perakende satış sektöründe geniş ürün yelpazesi ile müşterilerin aradığı her şeyi tek bir yerde bulabilmelerine olanak sağlayan yeni nesil mağazacılık anlayışının en doğru örneğidir. Sunduğu hizmetlerin kalitesi ve dürüstlük politikaları ile günümüze kadar temiz bir şekilde gelmeyi başarabilmiştir.

 

Firma müşterilerin istedikleri an her türlü problemde kendilerine bir muhatap bulabilmelerini sağlayan destek birimi ve müşteri temsilcisi hizmeti ile de insanlara, insanların sorunlarına, isteklerine ve beklentilerine anında cevap verebilmeyi amaçlamışlardır. Ulaşılabilir olmanın verdiği güven duygusunu müşterileri ile birlikte yaşayan firmanın internet sitesinde, mail yolu ile veya telefon ile ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri yer almaktadır. Macrocenter müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası ise 444 10 44 ‘tür.

 

İletişim için kullanabileceğiniz bir de mail adresi bulunan firmanın elektronik posta adresi ise iletisim@migros.com.tr’ dir. Aynı zamanda firmaya aciliyeti olmayan bir sorun veya görüş bildirimi için ulaşmak istiyorsanız, firmanın kendi internet sitesinde bulunan “Bize Ulaşın” sekmesinden sizden istenilen bilgileri girerek çağrı talebi oluşturuyorsunuz. Bu talep doğrultusunda firma yetkilileri veya müşteri temsilcileri size 2 iş günü içerisinde ulaşarak sizin görüşlerinizi veya sorunlarınızı dinliyorlar ve duruma göre çözüm ortamını en kısa sürede sağlıyorlar. Elbette ki firmaya ulaşmak için istediğiniz seçeneği kullanabilirsiniz ancak telefon ile arayarak müşteri temsilcilerine bağlandığınızda daha hızlı ve kaliteli çözüm alabileceğinizi unutmayınız.

 

 

 

MACROCENTER MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

444 10 44 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

E-posta Adresi

iletisim@migros.com.tr

Yorum yapın