Linkedin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Linkedin, 2003 yılından beri faaliyettedir. Tüm iş dünyasındaki insanların bir arada toplandığı bir web sitesidir. Dünya çapında oldukça yoğun kullanıcısı bulunan sosyal ağ platformu, 2016 yılında Microsoft’a satılmıştır. Linkedin kullananların sayısı her geçen gün daha çok artmaktadır. Yoğun bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Web sitesi toplam 20 farklı dilde hizmet vermektedir. Dünya çapında toplam 440 milyonda fazla üyesi bulunmaktadır. Neredeyse 500 ülkede faaliyet gösteren Linkedin, dünyanın en profesyonel sosyal iletişim platformudur. Linkedin ile ilgili her türlü sorunuz için Linkedin çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız en mantıklısıdır. Fakat ulaşabileceğiniz hiçbir Linkedin müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Milyonlarca kullanıcısı olan sitede, bütün sorunların ve önerilerin mail atılması istenmektedir. Canlı destek ve mail dışında hiçbir kaynak ile iletişim kurulmamaktadır.

Linkedin, bütün iş dünyasındaki insanların birbirleriyle bağlantılı olmasını sağlar. İş dünyasına yeni adım atmış kişiler de kolayca üye olabilirler. Basit ve pratik bir arayüzüne sahip olan web sitesi sayesinde kullanıcılar zorluk çekmemektedirler.  Linkedin web sitesinde bulunan e-posta adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca sitede bulunan yardım merkezine girerek sorun başlığınızı seçip sorunuzu iletebilirsiniz. Linkedin müşteri hizmetleri iletişim numaraları bulunmadığı için yoğunluk oluşmamaktadır. Müşteri temsilcileri size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır. Kayıt olma, kayıt silme, bilgi güncelleme, firmalar ile iletişim kurma gibi işlemlerde yaşadığınız sorunlar için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Arama Terimleri; Linkedin müşteri hizmetleri iletişim numarası, Linkedin çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Linkedin canlı destek, Linkedin irtibat numarası, Linkedin müşteri temsilcisi, Linkedin telefon numarası, Linkedin şikayet hattı

Yorum yapın