Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Kuveyt Türk 31 Mart 1989 tarihinde katılım bankası olarak faaliyetlerini yürütmeye başlamıştır. Daha sonra her türlü finansal ürünleri bulundurarak bankacılık sektöründe gelişmeler sağlamıştır. Müşteri odaklı çalışmayı esas alan Kuveyt Türk, dijital bankacılıkta da oldukça özgün bir yapı haline gelmiştir. Diğer bankalardan farklı olarak ilk kez altın bankacılığını kullandı. Altın veren ATM gibi birçok ürün ile bilinmeye başlandı. ATM’lerden gram altın çekme hizmeti veren ilk banka olmasına karşılık bu zamana kadar 20 tonun üzerinde altın kullanımı sağladı. Bu rakam ülke ekonomisi için ciddi bir rakamdır. Günümüzde de hala gelişmekte olan Kuveyt Türk, müşterilerine müşteri katmaya devam etmektedir.

Kuveyt Türk tüm şube ve ATM’lerinden yapılan birçok işlem vardır. Hesap açma, hesap bilgileri sorgulama, bireysel kredi başvurusu, KOBİ bankacılığı, fatura ödeme, diğer ödeme işlemleri, ticari bankacılık işlemleri gibi birçok faaliyet için Kuveyt Türk tüm şubelerini kullanabilirsiniz. Şubeye gitmek istemeyen müşteriler için de ATM uygun bir seçenektir. Şubeye ve ATM’ye ulaşamayacak müşteriler telefondan Kuveyt Türk müşteri hizmetlerinin numarasını arayarak işlemlerinin belirli bir kısmını yürütebilirler.

Banka ile ilgili her türlü öneri, şikayet, istekler için Kuveyt Türk çağrı merkezinin iletişim numarasını arayabilirsiniz. Finansal işlemlerinizi pratik ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmek ve tüm sorularını cevaplandırmak için Kuveyt Türk müşteri hizmetlerinin telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine 7\24 ulaşabilirsiniz. 365 gün 24 saat hizmet vermektedirler. 


Kuveyt Türk Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 01 23

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 251 01 23

Kuveyt Türk Özel Müşteri Hattı Telefon Numarası

444 73 23

Arama Terimleri; Kuveyt Türk müşteri hizmetleri, Kuveyt Türk canlı destek, Kuveyt Türk irtibat numarası, Kuveyt Türk telefon numarası, Kuveyt Türk müşteri temsilcisi, Kuveyt Türk çağrı merkezi telefon numarası

Yorum yapın