KrediGO Çağrı Merkezi İletişim Numarası

KrediGO, QNB Finansbank’a ait bir mobil bankacılık uygulamasıdır. Google Play ve App Store üzerinden uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Uyguma tamamen krediler üzerine kurulmuştur. Uygulamayı indirip giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sadece bireysel kredi değil birçok işlem yapılabilir. Daha önce kullandığınız kredilere ait tüm bilgilerinizi, kalan borç tutarlarını, ödeme düzenlerinizi istediğiniz şekilde görüntüleyebilirsiniz. Uygulamadan faydalanmanız için illa bankanın müşterisi olmanıza gerek yoktur. Hangi banka müşterisi olursanız olun, KrediGO uygulamasından başvuru onayı aldığınız takdirde istediğiniz banka şubesine giderek tutarı hesabınıza aktarabilirsiniz.  Eğer bankanız Finansbank ise kredinize onay geldiğinde, krediniz banka hesabınıza aktarılacaktır. Ücretsiz ve kolay bir şekilde kullanılabilen bir uygulama olduğu için oldukça talep görmektedir. Pratik ve kolay şekilde kredi hesaba geçtiği için herkesin dikkatini çekmiştir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan telefondan kredinizi hemen alabilirsiniz. Önce bilgiler yazılıp başvuru yapılır. Daha sonra da kredinizin onaylanması beklenir. Ekstra olarak bordro, belge gibi evraklar aranmaz.


KrediGO ile ilgili her türlü soru, istek, öneri ve şikayet için KrediGO çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Bunun dışında KrediGO ile ilgili tüm sorularınız için QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Uygulama Finansbank bünyesinde olduğu için, Finansbank çalışanları da her konuda yardımcı olabilmektedirler. KrediGO müşteri hizmetlerinin numarasına her gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Her sorunuzun cevabını bu yollardan alabilirsiniz.


KrediGO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 09 00

Arama Terimleri; KrediGO canlı destek, KrediGO müşteri temsilcisi, KrediGO irtibat numarası, KrediGO müşteri hizmetleri, KrediGO telefon numarası, KrediGO çağrı merkezi numarası

Yorum yapın