Kredi Yurtlar Kurumu İletişim Telefon Numarası

Kredi Yurtlar Kurumu uzak yerlerde öğrenim gören öğrencilerin barınma, yemek ve korunma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş olan bir kurumdur. Uzun yıllardan beri hizmet veren bir kurumdur. Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Uzun yıllardan beri hizmet veren bir kurumdur. Aylık belirli bir tutar ödeyerek öğrencilerin çoğu ihtiyacı karşılanır. Öğrenciler aylık belirli tutarları ödeyerek Kredi Yurtlar Kurumunda kalabilirler ve yemekhanelerinden yararlanabilirler. Üniversite ya da lise öğrencilerinin Kredi Yurtlar Kurumundan yararlanmaları için belirli tarihler aralığında site üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru sonrası değerlendirmeler yapılır ve öğrencilerin arasından kredi yurtlar kurumu yurtlarında kalacak olanlar belirlenir. Yurt dışında birçok faaliyetleri bulunmaktadır. Yurt faaliyetleri dışında, burs, yatırım ve birçok faaliyete öncelik vermektedirler. Yılda birçok öğrenciye burs sağlamak amacıyla çalışmalar yapmışlardır.

Kredi Yurtlar Kurumu İletişim Kanalları

Kredi Yurtlar Kurumu birçok iletişim kanalı ile hizmet vermektedir. Bilmek istediğiniz tüm soruları ve tüm önerileriniz için Kredi Yurtlar Kurumu çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm iletişim numaralarının yanı sıra e-posta adreslerine mail atarak tüm konular hakkında bilgileri kolayca alabilirsiniz. Öğrenci ve öğrenci ailelerine en doğru bilginin verilmesi için birçok kanal oluşturulmuştur.

Kredi Yurtlar Kurumu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kredi Yurtlar Kurumu tüm öneri, istek, kayıt işlemleri ve soruları için kredi yurtlar kurumu çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibat kurabilirsiniz. Tüm sorularınız için ne şikayetleriniz için Kredi Yurtlar Kurumunun tüm iletişim numaralarından kolayca ulaşabilirsiniz.

444 04 72

Kredi Yurtlar Kurumu Yurt İdare İşletme Daire Başkanlığı

Kredi Yurtlar Kurumu ile ilgili tüm işlemler hakkında bilgi almak için idare işletme daire telefon numaralarını arayabilirsiniz. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Her türlü konular hakkında bilgi almak çok basit ve kolay. Kredi Yurtlar Kurumu hakkında birçok bilgi ve sorular için kolayca arayarak işlemleri yapabilirsiniz.

0312 551 61 96

0312 551 62 10

0312 551 63 92

Yorum yapın