Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 1993 yılında temellerini atmıştır. O zamanlardan bu zamana gelene kadar birçok gelişim göstermiştir. Günümüzde birçok insanı ağırlayan, hizmetler veren eğlence alanı olmuştur. İçinde birden fazla giyim markası, restoran, çay bahçeleri, sinema salonları, aksesuar dükkanları bulunmaktadır. Aileler şehrin gürültüsünden kaçmak için Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezini kullanırlar. Çocuklu gelen aileler için özel olarak park alanları bulunur. Aileler rahatça alışveriş yaparken, çocukları oyun alanlarında güvenli bir şekilde oynayabilirler. Çocuklar ile ilgilenen yetkililer bulunur. Böylece ailelerin gözü arkada kalmaz. Açıldığı zamandan beri çok sayıda ziyaretçi almıştır. Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir. Son zamanlarda gözde olan bu AVM için kullanılan bir müşteri hattı vardır. Tüm soru ve problemlerinizi bu hattan çözebilirsiniz. Sorun yaşadığınız takdirde Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi ile ilgili tüm şikayet, öneri, istek ve sorularınız için Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde aradığınızda kolayca iletişim kurabilirsiniz. 09:00 ve 22:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Diğer tüm problemleriniz için ise Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0216 658 00 00

Arama Terimleri; Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi canlı destek, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi iletişim numarası, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi telefon numarası, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi irtibat numarası, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi şikayet hattı, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi müşteri temsilcisi