KOTON MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

KOTON marka ürünlere yurtiçindeki 450’den fazla hizmet noktasında veya online olarak Koton websitesi üzerinden erişebilir. Koton’da en moda giyim, aksesuar, bijuteri, kozmetik alanlarında geniş yelpaze hizmeti ile müşterilerine kolay ve çeşitli alişveriş olanağı sunar. Koton Müşteri Hizmetleri, Çağrı merkezlerinden yardım alarak alışverişinize sorularınızı yanıtlarını bulabilirsiniz.

KOTON MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. KOTON çağrı merkezine bağlanmak, şikayet veya ÜRÜN İADE /DEGİŞİM , ŞİPARİŞ , ONLİNE ALIŞVERİŞ YARDIMI , SİPARİŞ ,SİPARİS TAKİP , ÖDEME SEÇENEKLERİ VE KAPIDA ÖDEME işlemleri için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

KOTON MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

0850 208 71 71
Koton Türkiye’nin ünlü moda ve giyim markalarındandır.
KOTON 1988 Yılında İstanbul’da Yılmaz Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti tarafından kurulmuştur. KOTON İstanbul’da 25 metrekarelik bir alanda mağazacılık hizmetine başlamıstır. 165’i yurtdışında, 280’den fazlası yurtiçinde olmak üzere 450 mağazada, dünya genelinde ise 800’den fazla satış noktasında bulunan Koton, 2023 yılında 5 kıtada, en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedeflemektedir.KOTON kadın, erkek ve çocuk giyim mağazasıdır.Ülkemizde Koton jeans, Koton kids olarakta adını sık sık duyurmaktadır.
Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi telefon numarası ile satış öncesi ve sonrası müşterilerine yukarıda verilen numarada yardımcı olmaktadır.