KOSGEB Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

KOSGEB, 1990 yılında kurulmuştur. Merkezi Ankara’da bulunmaktadır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından kurulan KOSGEB’in açılımı, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’dır. Özel bütçeli olarak kurulmuştur. Kurulduğundan beri yürüttüğü çok sayıda çalışma mevcuttur. Orta derecede ve küçük derecedeki işletmelerin ekonomideki rol ve etkinliğini arttırmak ve rekabet güçlerini arttırmak amacıyla çalışmak sürdürmektedir. Amaçları doğrultusunda birçok faaliyet yürütmektedirler. Kurulduğu tarihte sadece imalat ve üretim alanındaki çalışmalara destek vermekteydi. Zamanla bu değişti. 2009 tarihinden sonra ticaret ve hizmet alanlarında da çalışmalara destek vermeye başlandı. Bu değişim yeni çıkan bir kanun ile meydana geldi. Bu yenilik ile beraber hizmet sayısı arttı. Tüm sorularınız için KOSGEB müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

KOSGEB laboratuvar hizmetleri, kredi faiz desteği, gelişen işletmeler destek programı, girişimcilik destek programı, kalibrasyon ve analiz desteği, belgelendirme desteği, tasarım desteği, sınai mülkiyet hakları desteği, eğitim desteği, enerji verimlilik desteği, nitelikli eleman istihdam desteği, danışmanlık desteği, eşleştirme desteği, ar-ge, inovasyon destek programı, genel destek programı, yurt içi fuar desteği, yurt dışı ve iş gezisi desteği gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir. Konular ile ilgili başvuru yaparak KOSGEB firmasından destek alabilirsiniz. Birçok girişimci KOSGEB desteği ile iş kurmuş ve faaliyet göstermiştir. Tüm öneri, istek, şikayet ve sorularınız için KOSGEB çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Yaşadığınız her problem ve işlemler hakkındaki tüm diğer sorularınız için KOSGEB müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

KOSGEB Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 15 67

Arama Terimleri; KOSGEB çağrı merkezi iletişim telefon numarası, KOSGEB müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, KOSGEB müşteri temsilcisi, KOSGEB canlı destek, KOSGEB irtibat numarası, KOSGEB telefon numarası, KOSGEB iletişim telefon numarası, KOSGEB şikayet hattı

Yorum yapın