Kipa Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kipa Müşteri Hizmetleri ,Kipa Müşteri Hizmetleri  Telefonu,Kipa Müşteri Hizmetleri  telefonu kaç,Kipa Müşteri Hizmetleri  iletişim,Kipa Müşteri Hizmetleri  mail,kipa telefon,kipa telefon numaraları gibi bilgiler yazımızda

Kitle pazarlama marketler zinciri Kipa ilk İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. Şimdilerde ise Türkiye’nin dört bir yanındaki onlarca şubeleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Kipa alışveriş marketler zinciri en taze gıdaları, en kaliteli temizlik madde ve benzeri gibi bir evin ihtiyacı olan akla gelebilecek her şeyi müşterileri ile buluşturmaktadır. Kipa alışveriş marketler zinciri müşteri memnuniyeti konusundaki imajını kurulduğu günden itibaren korumuştur. Bu anlamda müşterilerin her türlü şikayet yada iade talebi,öneri yada sorularınız için çağrı merkezi yada müşteri temsilcisi noktalara ulaşmak adına telefon numaralarını arayabileceklerini bildirmiştir.

KİPA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

444 54 72 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

Kipa alışveriş marketler zinciri Tesco ile birleşince kalitesini her geçen gün arttırarak çağrı merkezi müşteri temsilcisi hattıyla da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

 Kipa Alışveriş Marketler Zinciri Çağrı Merkezi Telefon Numaraları

 

1992 yılında 100 girişimcinin katılımıyla kurulan Kipa alışveriş marketler zinciri müşterilerinin şikayet, ürün iade talebi,öner yada sorularını önemseyerek çağrı merkezi ve müşteri temsilcisi ile Türkiye’nin dört bir yanında şubeleri bulunuyor. İstanbul Ankara ve İzmir gibi Türkiye’nin üç büyük şehri başta olmak üzere toplamda 20 şehirde 31 alışveriş merkezi ile toplamda 169 mağazası, 3 akaryakıt istasyonu ve 1 dağıtım merkezi bulunmaktadır.

 

444 54 72 kipa müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile çağrı merkezlerine ulaşarak her türlü istek görüş, geri iade bildirimlerinizi bildirebilirsiniz.Bunun yanı sıra Kipa alışveriş marketler zincirinin internet adresi üzerinden Kipa müşteri şikayetleri formunu doldurarak şikayet ve ürün iade talebi için iletişime geçebilirsiniz.