KİA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

KİA, 1989 tarihinde kurulmuştur. Döküm fabrikası açıldı. Açıldıktan sonra birçok üretim yapmaya başlamıştır. 1 yıl içinde KIA’nın ihracatı 100 milyon doları aştı. 2000 yılında Optima piyasaya sürüldü. Bu muhteşem araçların ve teknolojilerin bir araya gelip sunulduğu bir platform ile büyük ses getirmiştir. Bongo, Stinger, Sorento, Sportage, Picanto, RİO, Ceed, Ceed SW, Xceed, Stonic ve Niro gibi modelleri bulunmaktadır. Birçok otomotiv markası arasında en iyisi olmuştur. KİA markası ile ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşabilmeniz için oluşturulmuş bir KİA irtibat hattı bulunmaktadır.

KİA İletişim Kanalları

KİA markasının genel merkezine ve müşteri hizmetlerine bağlanmak için birçok telefon hattı oluşturulmuştur. KİA ile ilgili tüm bilgiler için irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz. KİA müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ve KİA çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm müşteriler, kendilerine en uygun telefon numarası ile iletişime geçebilirler. Müşteri temsilcileri son derece profesyonel biçimde hizmet vermektedir. Tüm müşteriler KİA hakkında bilgilere irtibat hatlarından ulaşabilmektedir.

KİA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

KİA markalı tüm araçlar ile ilgili sorular için KİA müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibat kurabilirsiniz. Deneme sürüşü, araçlar hakkında bilgi almak için irtibata geçebilirsiniz. Tüm modeller hakkında bilgiye ve diğer tüm sorularınıza arayarak kolayca öğrenebilirsiniz. Satış merkezleri hakkında bilgi almak için ve diğer tüm işlemleriniz için KİA müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm müşteriler ile itina ile ilgilenilmektedir. Her müşterinin sorunları ile ilgilenilmektedir.

0850 222 55 42

KİA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

KİA markası ile ilgili tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için KİA çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm sorularınıza ve genel problemlerinize kolayca çözüm üretebilirsiniz. Üstelik KİA ile ilgili tüm sorularınız için KİA web sitesini ziyaret ederek kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm sorularınızı hatta deneme sürüşü başvurularınıza dahi KİA yetkili irtibat numaralarını arayarak kolayca çözüm alabilirsiniz.

0216 656 26 00

Yorum yapın