Kent Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kent, 1927 tarihinde temelleri atılmış bir markadır. 1960 yılında şeker üretimine başlamıştır şeker üretiminin yanı sıra sakız üretimine de devam etmiştir. Uzun yıllar boyunca birçok üretim yapmıştır. Yıllardır gıda sektöründe birçok çikolata, şeker, sakız gibi ürünler üretilmeye başlandı. Kent firması bünyesinde birçok ürün üretmeye devam etmiştir. Özellikle 2000 yılında kent bayram televizyon reklamı yayınlanmıştır. Kent firması bayram geleneğini yansıttığı için birçok kişinin takdirini almış bir firma haline gelmiştir. Bayram geleneğinin sevildiği bu zamanlarda bayram konseptini yansıtan bir marka olduğu için herkes tarafından takdir gören bir marka haline gelmiştir. Kent, Türkiye ve Türkiye dışında birçok ülkede hizmet vermektedir. Jelibon, şeker, sakız ve çikolata ürünleri ile lezzetin adresi olmuştur. Şeker konusunda son derece tecrübeli bir marka haline gelmiştir.

Kent Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kent markası, birçok çalışanı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir. Müşteriler son derece önemlidir. Müşterilerin geri bildirimleri ve önerilere her zaman dikkate alınır. Eğer olumsuz bir durum varsa bu konuyla ilgili düzenlemeler yapılır. Müşterilerin geri dönüşleri her zaman dikkate alınır. Tüm sorunlar çözüm odaklı çözülmeye çalışılır.

0850 210 46 66

Kent Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kent firması ile ilgili her soru, istek, şikayet ve problemleriniz için Kent çağrı merkezi iletişim telefon hattını kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda Kent müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası da kullanarak tüm sorunları çözebilirsiniz. Kent markası ile ilgili her türlü sorununuz için son derece pratik ve hızlı telefon hatları bulunmaktadır. Bu telefon hatlarını kullanarak kolayca hizmet alabilirsiniz.

0800 261 99 11

Yorum yapın