Kahve Dünyası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

En büyük kahve zinciri denildiğinde akla gelen isimlerden biri Kahve Dünyası’dır. Kahve dünyası herkesin uğradığı, kahvelerini beğendiği ve çok kez kahve içmek için oturduğu bir mekandır. Sadece kahveleri değil birçok ürün çeşitliliği ile müşterilerin damak zevkine hitap etmektedir. Kahve Dünyası 2004 yılında ilk mağazasını açmıştır. İlk mağazasını Eminönü’ne açan Kahve Dünyası uzun yıllar boyunca kahve üretimi ve satışı yapmıştır. Kahve kültürünü geniş bir çerçevede müşterilerine sunmuştur. Türk kahvesi, filtre kahve, latta, mocha ve daha birçok ayrı kültürden kahveyi bir araya getirerek müşterilerine sunmuştur. Kahve Dünyası kurulduğu zamandan beri gelişmeye devam etmektedir. Bir mağaza ile açılan Kahve Dünyası şimdilerde neredeyse her ilçede bulunuyor. Büyük bir kahve zinciri oluyor. Türkiye geneline yayılmış olan ismi, herkes tarafından biliniyor. Günümüzde tam 34 şehirde mağazası bulunuyor. Bu başarısı kısa zaman içinde yurt dışına yansıdı. Kahve Dünyası İngiltere, Kuveyt, Romanya ve Arabistan gibi ülkelerde de mağazalarını açmıştır. Kahve denilince aklınıza hangi kültür geliyorsa o kültürü bu kahve zincirinde yaşamanız mümkün olacaktır. Kahve Dünyası müşterilerinin lezzetine ve düşüncelerine göre üretim yapar. Müşterilerin ağız tadına yönelik leziz kahveleri, çikolataları, tatlıları sunar.

Kahve Dünyası İletişim Kanalları

Kahve Dünyası dünyanın dört bir yanından kahve çeşitlerini bir araya getirmesiyle bilinir. Kahve Dünyası ile ilgili her türlü soru, istek, öneri ve şikayetiniz için Kahve Dünyası iletişim hattı bulunmaktadır. Web sitesi üzerinde ulaşılmak için bize ulaşın formu bulunmaktadır. Bu form dışında bir de Kahve Dünyası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu telefon hattı ile tüm bilgileri almanız mümkündür.

Kahve Dünyası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kahve Dünyası ile ilgili tüm bilgilere Kahve Dünyası web sitesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Diğer yandan Kahve Dünyası müşteri hattı bulunmaktadır. Bu hat ile sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Kahve Dünyası geniş çaplı bir kahve zinciridir. Gün içinde gelen milyonlarca müşterisi bulunuyor. Bu yüzden müşterilere ulaşmak daha kolay oluyor. Müşterilerin istek, öneri, soru ve şikayetleri için oluşturulmuş olan hat ile hizmet verilebilmektedir.

0850 393 70 70

Yorum yapın