İZSU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

İZSU, İzmir’de kurulmuştur. İzmir’de yaşayan tüm vatandaşların su ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Bireysel evlere su hizmeti vermekle beraber iş yerlerine de su hizmeti sağlamaktadır. İzmir ilçe, köy ve beldeleri fark etmeksizin her bölgeye ulaşmaktadır. 5 milyondan fazla abonesi bulunan İZSU’nun gelişimi günümüzde hala devam etmektedir. Su tesisatı bağlatma, abone olma, su arıza, dere temizleme, kanal bakımı gibi birçok hizmet için iletişime geçebilirsiniz. İZSU’nun birçok yetkili bürosu bulunmaktadır. Herhangi bir bürosuna giderek tüm işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Tüm işlemleriniz için İZSU müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Çalışanları son derece donanımlı ve eğitimlidirler. Günün her saatinde kolayca ulaşmanız mümkündür. Tüm sorularınız için İZSU çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Fatura sorgulama ve ödeme, otomatik ödeme kontrol etme, su arıza bildirme, tesisat taşıma, abonelik iptali, dere temizlik bildirimi gibi işlemler için İZSU müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Acil olmayan durumlarda web sitelerine girerek online olarak işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Diğer tüm öneri, şikayet, istek ve sorularınız için İZSU çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Web sitesinden online olarak işlemler yapabilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için İZSU’ya kayıtlı olunması gerekir. Abone olmayanlar online sitede işlem yapamaz çünkü giriş yaparken abone numarası istenmektedir.

İZSU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 40 35

İZSU Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

185

Arama Terimleri; İZSU canlı destek, İZSU müşteri hizmetleri, İZSU müşteri temsilcisi, İZSU çağrı merkezi iletişim telefon numarası, İZSU irtibat numarası, İZSU telefon numarası, İZSU iletişim telefon numarası, İZSU şikayet hattı

Yorum yapın