İzmirim Kart Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İzmirim Kart, İzmir sınırları içindeki toplu taşımaları kullanmak için gerekli olan karttır. Kart sahibi olan herkes İzmir’deki toplu taşımalardan yararlanabilmektedirler. Zamanla daha da gelişmiş geniş çapta kullanım alanları oluşturmuştur. Otobüs, izban, metro, vapur, teleferik, otopark, hayvanat bahçeleri, buz pisti ve tuvaletlerde de kullanılabilmektedir. Kart, İzmir dışındaki diğer illerde geçmemektedir. İzmirim Kart web sitesinden ilk kart başvurusu, bakiye sorgulama, başvuru durumu, kapalı bir kartınızı aktifleştirme, aktif olan kartınızı kapatma, TL yükleme, tükenmez kart işlemleri ve ödeme kartları uyarısı gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Tüm sorularınız için İzmirim Kart müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

İzmir’de yaşayan her bireyin mutlaka sahip olduğu İzmirim Kart, herkes tarafından yoğun olarak kullanılır. Son zamanlarda gelen güncellemeler ile daha geniş kullanım alanları sağladığından beri, daha aktif kullanılmaya başlanmıştır. İzmirim Kart ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için İzmirim Kart çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Acil olmayan sorularınız için web sitesindeki e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim sağlayabilirsiniz. Abone işlemleri, bakiye sorgulama, durak sorgulama gibi işlemleriniz için İzmirim Kart müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

İzmirim Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

320 03 20

İzmirim Kart Konak Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0232 320 03 20

İzmirim Kart Çeşme Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0232 723 29 65

Arama Terimleri; İzmirim Kart müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, İzmirim Kart çağrı merkezi iletişim telefon numarası, İzmirim Kart canlı destek, İzmirim Kart irtibat numarası, İzmirim Kart telefon numarası, İzmirim Kart şikayet hattı

Yorum yapın