İzgaz Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İzgaz, Kocaeli doğalgaz dağıtım şirketidir. Tam ticari unvanı İzgaz İzmit Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş.  olarak konulmuştur. 1992 yılında kurulmuştur. Ana şebeke üzerinden gaz yakıtlarının dağıtımını yapmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Ticari ve evsel gaz kullanımı hakkında tesisat faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkezi sistem ısınma ve doğalgaz yeni abonelik gibi birçok işlem sürdürmektedirler. İzgaz, Kocaeli’nde doğalgaz işlemlerinin devamı sağlayan tek şirkettir. Müşterilerin memnuniyeti oldukça ön plandadır. Sadece işlemleri yapmakla kalmaz, müşterileri her konuda tam bir şekilde bilgilendirmektedirler. Her türlü sorunuz için, İzgaz çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Evsel gaz kullanımının yanı sıra, ticaret ve sanayi bölgeleri için gaz tesisatlarından sorumludurlar. İzgaz web sitesinde online olarak fatura sorgulama, endeks bildirimi, tüketim analizi, okuma günü sorgulama, otomatik ödeme sorgulama, sanayi endeks bildirimi gibi birçok işlemi yapabilirsiniz.

İzgaz abonelik ve abonelik bitirme işlemlerini E-devlet sisteminden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden işlem yapmak istemeyen müşteriler, her türlü işlemleri için ve işlem iptalleri için İzgaz müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirler. İzgaz ile ilgili her türlü soru, şikayet, öneri ve istekleriniz için İzgaz çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Öneri ve şikayetlerinizi web sitesindeki form aracılığıyla da iletebilirsiniz. Müşteri temsilcileri size en kısa zamanda geri dönüş yapacaklardır.

Doğalgaz Acil Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

187

İzgaz Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0262 318 40 00

Arama Terimleri; İzgaz müşteri hizmetleri telefon numarası, İzgaz çağrı merkezi telefon numarası, İzgaz iletişim numarası, İzgaz irtibat numarası, İzgaz çağrı merkezi telefon numarası, İzgaz şikayet hattı, İzgaz canlı destek