İstikbal Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

Firma uzun yıllardır bulunduğu sektörde hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bundan dolayı müşterilerin erişimini kolaylaştıracak her türlü imkanı sağlamakta ve iletişime geçmektedir.

 

Firma ile iletişime geçebilmenin yolları:

İSTİKBAL MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

444 33 44 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

 

Telefon ile: istikbal müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile irtibata geçerek sadece bilgi almak istediğiniz konularda ve işlemlerinizin takibatları hususunda başına alan kodu ve sıfır eklemeden 444 33 44 nolu iletişim hattına ulaşım sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü ve anlayışlı bir müşteri temsilcisi ile görüşerek konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Bayiden destek alma: Müşteri hizmetleri ile görüşmeden önce talepte bulunmak istediğiniz konuları ve önerilerinizi bayilere de iletebilirsiniz. En yakın bayideki yetkililer ile görüşüp konuyu aktarabilir ve geri dönüş sağlamaları için destek alabilirsiniz.

 

Bölge Müdürlükleri desteği: Ürünlerle ilgili yaşadığınız sorunlarda ve destek talepleri için bölge servis müdürlükleri ile de iletişim kurabilirsiniz.

 

Web sitesinden: ayrıca iletişime açık olan firma ile vaktiniz yoksa ve yazarak bilgi almak isterseniz de her türlü konuda iletişim bilgilerinizi bırakarak destek talep edebilirsiniz. Bayi bilgisi, kampanyalı ürünler, kampanya detayları, servis ile veya bayi ile yaşadığınız problemler, önerileriniz gibi birçok başlık altındaki sorulara en hızlı şekilde incelenerek cevap verilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır. Gerektiğinde yaşamış olduğunuz sorunlar giderilerek sizlere daha hizmet vermeye çalışmakta ya da önerilerinizi dikkate alarak düzeltmeye yönelmektedirler. Ayrıca talep edeceğiniz her türlü bilgi de ayrıntılı olarak en kısa sürede iletilmektedir.