İstikbal Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

Firma uzun yıllardır bulunduğu sektörde hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bundan dolayı müşterilerin erişimini kolaylaştıracak her türlü imkanı sağlamakta ve iletişime geçmektedir.

 

Firma ile iletişime geçebilmenin yolları:

İSTİKBAL MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

444 33 44 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

 

Telefon ile: istikbal müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile irtibata geçerek sadece bilgi almak istediğiniz konularda ve işlemlerinizin takibatları hususunda başına alan kodu ve sıfır eklemeden 444 33 44 nolu iletişim hattına ulaşım sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü ve anlayışlı bir müşteri temsilcisi ile görüşerek konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Bayiden destek alma: Müşteri hizmetleri ile görüşmeden önce talepte bulunmak istediğiniz konuları ve önerilerinizi bayilere de iletebilirsiniz. En yakın bayideki yetkililer ile görüşüp konuyu aktarabilir ve geri dönüş sağlamaları için destek alabilirsiniz.

 

Bölge Müdürlükleri desteği: Ürünlerle ilgili yaşadığınız sorunlarda ve destek talepleri için bölge servis müdürlükleri ile de iletişim kurabilirsiniz.

 

Web sitesinden: ayrıca iletişime açık olan firma ile vaktiniz yoksa ve yazarak bilgi almak isterseniz de her türlü konuda iletişim bilgilerinizi bırakarak destek talep edebilirsiniz. Bayi bilgisi, kampanyalı ürünler, kampanya detayları, servis ile veya bayi ile yaşadığınız problemler, önerileriniz gibi birçok başlık altındaki sorulara en hızlı şekilde incelenerek cevap verilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır. Gerektiğinde yaşamış olduğunuz sorunlar giderilerek sizlere daha hizmet vermeye çalışmakta ya da önerilerinizi dikkate alarak düzeltmeye yönelmektedirler. Ayrıca talep edeceğiniz her türlü bilgi de ayrıntılı olarak en kısa sürede iletilmektedir.

 

“İstikbal Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” üzerine 5 yorum

 1. Arkadaşlar istikbal marka evinize sokmayın mallarını satana kadar sattıktan sonra sahip cikmiyolar köşe takımı aldım kumasinda problem oldu muhaddap olacak kimseyi bulamuyoz beş para etmez tavsiye etmem

  Cevapla
 2. 27 11 2019 antalya liman mah mobeka istikbal bayi santino kanepe aldım 30 gün içinde batmandaki adresime gönderilecekti bayi müdürü sağ olsun 17 aydır mağdur adiyor 17 âydır başvurnadığım yer kalmaddı sözleşme makbuz elim de karşılğı yok marka istikbâl müşterisine sahip çıkmıyor

  Cevapla
 3. Koltuk takımı aldım 2200€ , 3 ay geçmeden gıcırtı başladı 1 ay sonra Service geldi güya yaptillar…1 hafta geçmeden gıcırtılar fazlalaştı var ayrıca Düğümeleri düsmeye ve yerinden çıkmaya başladı.
  Değiştirmek istediğimi söyledim hala ses yok….
  yazık bu kadar Büyük bir isim için bu kadar küçük bir davranış.

  Cevapla
 4. Antalya liman istikbal masasından ürün aldik parasini ödedik 45 gün oldu gelmedi firmadan alış veriş yaparken bence iyi düşünün hizmet veremiyor maza müdürü diye birini koymuşlar ferhat bey diye hergun telefonlaları kapalı .sürekli maza dışında.iatikbal yetkileri inş bu durumu .okur diğer müşterileri madur olmazlar bizlergibi

  Cevapla
 5. Ben yatak odası takımı aldım yatak örtüsü aldim neresim aldım 10.000 tl uzeri alislarda televizyon veriliyor dediler ama televizyon gelmedi iki taksidini gelmezse odemiycem

  Cevapla

Yorum yapın