İstanbulKart Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

İstanbul sınırları içinde ulaşım için kullanılan İstanbulKart, günümüzde her vatandaşta bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarını kullanabilmek için taşınan bir karttır. Kredi kartı büyüklüğündedir ve içine nakit para yükleterek istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. Kart dolum için belirli otomatlar ve büfeler bulunmaktadır. Bu yetkili yerlerden kolayca para yükletebilirsiniz. Dört çeşit kart bulunmaktadır. Bunlar anonim kart, sınırlı kart, öğrenci kartı ve ücretsiz kart olarak sıralanabilir. Öğrenci olanlar ve öğrenci belgesi bulunanlar öğrenci kartı, 65 yaş üzeri yaşlılar ve engelliler ücretsiz kart, birkaç seferlik kullanım için sınırlı kart ve standart tam bilet kullanmak isteyenler de anonim kart kullanmaktadırlar. Sınırlı kart çok sayıda kullanılmamaktadır. İstanbulKart, İstanbul dışındaki toplu taşımalarda geçersizdir.

İşlemler için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesinin yanı sıra yeni kurulan mobil uygulamasından ücretsiz şekilde işlemlerinizi yürütebilirsiniz. İstanbulKart ile ilgili tüm öneri, şikayet, istek ve sorularınız için İstanbulKart çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Sorunlarınızı karşılayacak, bilgili ve tecrübeli müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Kartlar ile ilgili yaşadığınız her sorun için İstanbulKart müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

İstanbulKart Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 468 00 99

İstanbulKart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 21 61

İstanbulKart Genel Merkez İletişim Telefon Numarası

0212 468 00 00

0212 465 51 93

İstanbulKart Beyaz Masa İletişim Telefon Numarası

ALO 153

Arama Terimleri; İstanbulKart irtibat numarası, İstanbulKart müşteri hizmetleri telefon numarası, İstanbulKart telefon numarası, İstanbulKart iletişim numarası, İstanbulKart çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın