İstanbul Büyükşehir Belediyesi İletişim Telefon Numarası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul sınırları içinde olan her hizmetten sorumludur. Belediyeler il ve ilçelerin gelişmesinde oldukça katkı sağlamaktadırlar. Geniş bir hizmet kapsamı bulunmaktadır. İstanbul Büyükşehir belediyesi, belediye başkanı tarafından yönetilmektedir. Vatandaşa çeşitli hizmetler sağlanmaktadır. Şehirde yapılacak olan her türlü çalışmada belediyeden izin alınması gerekir. Bu durum gerektiğinde, gerekli başvuru işlemlerinin yapılmasıyla için istenen bilgi ve belgeler sonucunda vatandaşlara doğrudan ve kusursuz bir hizmet verilmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin binası Saraçhane’de bulunmaktadır. Genel merkezi olsa bile, birden fazla yere hizmet binası açarak genişlemiştir. Böylece daha geniş bir kitleye hizmet vermesi amaçlanmıştır. İBB, vatandaşların çok daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmesi ve düzenin düzgün bir biçimde sağlanabilmesi için gerekli çalışmaları yapılmasını sağlamaktadır. Ek binalar da bu yüzden fazlalaştırılmıştır.

Bütün çalışmalar ve hizmetler, vatandaşların daha iyi bir yaşam alanı oluşması için gerçekleştirilmektedir. İstanbul’u daha geliştirmek ve şu an bulunulan durumlardan daha iyi bir yerde olmak hedeflenmiştir. Her zaman daha üst düzeye ulaşılmaya çalışılmıştır. Bu yüzden de birden fazla hizmet seçenekleri ile yapılan çalışmalar sonucunda vatandaşların yaşamlarını daha sağlıklı sürdürebilmeleri için gerekli bütün çalışmaların ve projelerin yapılması sağlanmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde olan vatandaşların hizmet almak için belediyeye bağlı olmaları gerekmektedir. İstanbul dışında ikamet eden vatandaşlar, gelip İBB’den hizmet alamazlar. Yaşanan tüm problemleriniz için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarasını aramanız rica olunur.

İBB ile ilgili tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarasını arayabilirsiniz. Belediyenin verdiği hizmetler hakkında bilgi almak ve işlemlerde yaşadığınız sorunlar için ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ararsanız ulaşabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 449 4000

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

153

Arama Terimleri; İstanbul Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim numarası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi canlı destek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi irtibat numarası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi telefon numarası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum yapın