İŞKUR Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İŞKUR 1936 yılında kurulmuştur. Çalışma ve Sosyal Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye İş Kurumu olarak, Türkiye’deki işsizliğe destek olmak amacıyla kurulmuştur. İş sağlama ve istihdam alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Vatandaşlara iş ve meslek danışmanlığı yapmaktadırlar. Bunun yanı sıra istihdam ödeneği, işsizlik ödeneği, iş kaybı tazminatı, işbaşı eğitim programları, yarım çalışma programları, girişimcilik programları ve eğitimleri, ücret garanti fonu, iş gücü yetiştirme kursları, çalışma ilişkileri programları gibi birçok alanda faaliyetler yürütmektedir. Kurulduğundan beri yüzlerce vatandaşa iş olanağı sağlamıştır ve sağlamaya devam etmektedir. İsteyen her birey, İŞKUR kaydı yaptırarak iş aramaya başlayabilir. Tüm iş arayan bilgilerinizi girdikten sonra danışmanınız sizin için iş olanaklarını takip eder ve size uygun iş ilanı bulduğunda size hemen iletir. Böylece iş arama süresini kısaltmış olursunuz. Tüm sorularınız için İŞKUR müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

İŞKUR ile ilgili bütün istek, öneri, soru ve şikayetleriniz için İŞKUR çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Kolayca ulaşabilmek için mesai saatleri içinde aramaya özen gösterin. Mesai saatleri dışında hizmet verilmemektedir. İş arama, kayıt olma, aktif iş ilanları, işsizlik maaşı sorgulama, danışmanınızı öğrenme gibi tüm işlemleriniz için İŞKUR müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Daha iyi bir sorgulama ve kayıt sistemi için kendi biriminize ait İŞKUR danışmanınızı aramanız daha mantıklı olacaktır. Bağlı bulunduğunuz danışmanınız ve bürodaki tüm çalışanlar, son derece profesyonel çalışmaktadırlar. Hem pratik hem de sıcakkanlı personeller dahilinde işlemler sürdürülmektedir.

İŞKUR Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 75 87

Arama Terimleri; İŞKUR canlı destek, İŞKUR müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, İŞKUR çağrı merkezi iletişim telefon numarası, İŞKUR müşteri temsilcisi, İŞKUR irtibat numarası, İŞKUR telefon numarası, İŞKUR iletişim numarası, İŞKUR şikayet hattı, İŞKUR çağrı merkezi

Yorum yapın