İSKİ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İSKİ firması, 1981 yılında kurulmuştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet göstermektedir. 6 milyondan fazla abonesi bulunan İSKİ, İstanbul içinde yaşayan vatandaşlara su hizmeti sunmaktadır. İstanbul bölgesinde yaşayan tüm vatandaşların ihtiyaçlarına cevap veren İSKİ, ticarethane ve bireysel evlere su hizmeti verir. Su tesisat döşemesinden su aboneliğinin iptaline kadar olan süreçlerden sorumludur. Bu süreçlerde yaşanan her türlü problemi çözmelidirler. Ayrıca oluşabilecek sorunlar için önceden önlem almalıdırlar. Su hizmeti alırken yaşayacağınız her türlü problem için İSKİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri yoğunluğu olduğu için telefon trafiği de son derece fazladır. Bu nedenle bir süre bağlanmak için bekleyebilirsiniz. Acil olmayan durumlarda İSKİ web sitesinde bulunan e-posta adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz. Web sitesinden online olarak yapılabilecek bazı işlemler de bulunmaktadır. Bu işlemleri yapabilmek için İSKİ abonesi olmanız gerekmektedir. Abone olmayanlar online işlem için giriş yapamazlar.

İSKİ ile ilgili tüm soru, öneri, şikayet ve istekleriniz için İSKİ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. İSKİ müşteri odaklı çalışmaktadır. Her türlü sorunuzu kolayca çözerler. Müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Bünyesinde çalışan her personele gerekli eğitimleri vermektedirler. Tam donanımlı müşteri temsilcileri bulunmaktadır. İşlemler hakkında her türlü sorunuz için İSKİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

İSKİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

185

İSKİ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 321 00 00

0212 301 20 00

Arama Terimleri; İSKİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, İSKİ çağrı merkezi iletişim telefon numarası, İSKİ canlı destek, İSKİ müşteri temsilcisi, İSKİ irtibat numarası, İSKİ telefon numarası, İSKİ iletişim numarası, İSKİ şikayet hattı

Yorum yapın