İnstagram Telefon Numarası

İnstagram telefon numarası nedir? İnstagram destek hattına nasıl ulaşabilirim? Günümüzde İnstagram kullanmayan kişi neredeyse yok denecek kadar az durumda değil mi? Peki İnstagram ile sorun yaşayanlar ne yapmalı? Sizler için tüm bu soruların cevaplarını derledik. Dilerseniz makalemize başlayalım.

İnstagram

İnstagram bir sosyal medya sitesi olup ücretsiz fotoğraflar ve videolar paylaşmanıza olanak tanımaktadır. 2010 yılında kurulan İnstagram günümüzde Facebook çatısı altında yer almaktadır. Facebook çatısı altına ne zaman dahil oldu diye soracak olursanız 6 Eylül 2012 tarihinde 1 milyar dolara satıldı. Kullanıcıların çekmiş oldukları fotoğraflara filtreler ekleme gibi değişik birçok özellik barındıran sosyal medya sitesi kurucularını da merak ediyorsunuz değil mi? Bu kurucular genç girişimciler olan Kevin Systrom ve Mike Krieger isimli genç girişimcilerdir. Facebook bünyesine dahil olmadan 30 milyon kullanıcı ile muazzam bir ivme yakalayan İnstagram Facebook çatısı altına gelince artık durmak bilmedi ve Eylül 2017 raporlarına göre 800 milyon kullanıcıya erişti. 2018 de ise tamı tamına 1 milyar kullanıcıya sahip oldu ve yeni nesil televizyon olan IGTV tanıtıldı.

İnstagram Telefon Numarası

İnstagram uygulaması az önce de bahsettiğimiz üzere en az 1 milyar kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Çok ilginç değil bir rakam değil mi sizce de? Hal böyle olunca İnstagram çağrı merkezi, İnstagram telefon numarası merak oluyor. Özellikle kapanan hesaplar konusunda çok fazla destek gerektiren İnstagram’ın telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Fakat destek içinburaya tıklayınız”. Linke tıklamanızın ardından İnstagram yardım sayfası ile karşılaşacaksınız. Buradan sorunuzu aratabilir ve cevaplarını bulabilirsiniz.

İnstagram Şikayet

İnstagram hakkında bulunan şikayetleriniz elbette ki vardır. Tüm bu şikayetlerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından geniş kitlelere duyurabilmeniz mümkündür. Burada yapmış olduğunuz şikayetleriniz İnstagram Türkiye yetkililerince fark edildiği taktirde direkt olarak tarafınıza geri dönüş yapılacak olup sizlerin daha keyifli zaman geçirmesi için gerekli çalışmalar sağlanacaktır. Sitemizde bulundan diğer firmalar hakkında bilgi edinmek için lütfen buraya tıklayınız.

Yorum yapın