İnstagram Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İnstagram, 5 Ekim 2010 tarihinde kuruldu. Yaratıcısı Mike Krieger ve Kevin Systrom’dur. Kurulduğunda sadece İOS için bir fotoğraf düzenleme ve paylaşma uygulamasıydı. Daha sonra Android işlemciyi de desteklemeye başladı. Kısa süre içinde yayıldı ve çok popüler hale geldi. İnstagram hesabı açmak ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Kullanıcılar hesaplarında fotoğraflarını paylaşabilir, filtreler ekleyebilir ve farklı sosyal paylaşım sitelerinde de eş zamanlı paylaşım yapabilmektedirler. Birçok ödüle layık görülen İnstagram, 2010 senesi itibariyle 15 milyon kullanıcıya ulaşmıştır. Bu kullanıcılar da toplam 400 milyon fotoğraf paylaşımı yapmışlardır. Zamanla ünlü kişilerin ve büyük devlet çalışanlarının hesap açmasıyla daha popüler olmuştur. Hızlı bir şekilde büyüyen İnstagram, 1 milyar dolara Facebook’a satılmıştır. Yaşadığınız her türlü sorun için İnstagram çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

Fotoğraf, kısa video, boomerang, filtre gibi eğlenceli içerikler eklenebilmektedir. Hızlı, basit bir kullanım şekli bulunmaktadır. Kayıt olmak ve kullanmak ücretsiz olduğu için yoğun ilgi görmektedir. Görsel bir çağda olduğumuz için, İnstagram gibi görsele hitap eden uygulamalar daha çok ön planda olmaktadır. İnstagram ile ilgili soru ve önerileriniz için İnstagram çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Destek için e-posta adreslerine mail atabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapmaktadırlar. Kayıt olma, hesap silme, hesap sorunları, şifre sıfırlama gibi hesap problemleriniz için İnstagram müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

İnstagram Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

118 70

Arama Terimleri; İnstagram müşteri hizmetleri telefon numarası, İnstagram çağrı merkezi iletişim numarası, İnstagram irtibat numarası, İnstagram telefon numarası, İnstagram canlı destek, İnstagram müşteri temsilcisi

Yorum yapın