İNG Bank İletişim Telefon Numarası

7 Temmuz 2008’de müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluş yeri Hollanda olan İNG Bank, uluslararası finans sektöründe ileri gelen firmalar arasında olmuştur. Müşterilerinin işlemlerini en hızlı, en pratik ve en zahmetsiz şekilde yapmayı kendine hedef haline getirmiştir. ‘İleriyi Düşün’ stratejisini uygulayarak müşterilere, özel bankacılığın kolaylıklarını yaşatmıştır. Günümüz bankacılığında kullanılan dijital özelliklerini de oldukça geliştirmiştir. İNG Bankasının sloganı ‘Eski Köye Yeni Adet’ olarak ön plana çıkmaktadır. Her konuda zahmetsiz işlem yapılmasını hedeflediği için oldukça dikkat çeken bir banka kuruluşudur. 2011 tarihinden bu yana en düşük tasarruf faiz oranlarını işlemektedir. Bankacılığın yanı sıra, eğitim gibi konularda da çalışmalar yaparak tüm müşterilerinin gönlünü kazanmıştır. ‘Turuncu Kalpler’ ve ‘İyiliğe Gönül Ver’ gibi gönüllülük çalışmaları yapmıştır. 4 farklı yılda 32 adet ödüle layık görülmüştür.  İNG Bank şubeleri ve ATM’leri ile her zaman sorunsuz faaliyet halindedir. Bunların dışında İNG Bank çağrı merkezlerinin numaraları ve müşteri hizmetlerinin numaraları vardır. Temel bankacılık işlemleri için şubeye ya da ATM’ye gitmeden kullanılan kanallardır. Günümüzde en çok tercih edilen bankacılık yöntemi telefon bankacılığıdır.


İNG Bank bireysel bankacılık işlemlerinin sorunsuz ve zahmetsiz yürütülmesini amaçlar. Şubeye giderek her türlü finansal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka çalışanları güler yüzle ve sıcakkanlılıkla yardımcı olacaktır. Şubeye gitmeden işlem yapmak isteyen müşteriler de İNG Bank müşteri hizmetlerinin telefon numarasını arayabilirler. Günün her saati faaliyette olan İNG Bank Çağrı merkezi telefon numarasını arayarak da istek, öneri ve şikayetlerinizi kolayca aktarabilirsiniz.


ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 222 06 00

Arama Terimleri; İNG Bank canlı destek, İNG Bank müşteri hizmetleri, İNG Bank müşteri temsilcisi, İNG Bank şikayet hattı, İNG Bank çağrı merkezi telefon numarası, İNG Bank telefon numarası, İNG Bank irtibat numarası

Yorum yapın