In Street Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

In Street Türkiye’de ayakkabı ve giyim sektöründe hizmet vermekte olan mağazadır. İlk olarak 2014 yılında  ayakkabı sektöründe ürünleri ile faaliyetlerine başlamıştır.  Daha sonra ürünlerini genişleterek erkek, kadın ve çocuk giyim alanlarında hizmet vermektedir. In Street mağazasının ürünleri arasında bot, ayakkabı, mont, pantolon, eşofman, gömlek, babet, sandalet ve terlik gibi farklı renk, model, beden ve numaraları bulunan ürünlerin yanı sıra ayakkabı sektöründe de faaliyetlerini sürdürmektedir. In Street mağazalarında farklı markalara ait kaliteli ve güvenli ürünleri müşterilerinin satışına sunmuştur. In Street sayesinde bütçenizi zorlamadan birçok markanın farklı fiyatlı ürünlerini satın alma imkanınız bulunmaktadır. Nike, Adidas, Kinetix, U.S.Polo, Reebok, Puma, Lumberjack, New Balance ve Hummel markaları başta olmak üzere Torex, Crocs, Mavi, Polaris ve Slazenger gibi birçok markanın ayakkabı sektöründe ve giyim alanında bulunan ürünlerini satışa sunmuştur. Ayrıca aksesuar alanında da ürünleri bulunan In Street erkek, kadın ve çocuk müşterilerine özel aksesuarlarını piyasaya sürmüştür. In Street mağazası güneş gözlüğü, çanta, şapka, çorap, atkı, bere ve eldiven gibi kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle hizmet vermektedir. Türkiye genelinde Ankara, İzmir, Aydın, Denizli,  Bursa, Antalya ve Muğla şehirleri başta olmak üzere birçok mağazası ile hizmet veren In Street internet sitesi üzerinden de sipariş almaktadır. Müşterilerine özel kampanya ve fırsatları sayesinde In Street  satışını yaptıkları birçok farklı ürünü bütçelerini zorlamadan satın alma imkanı sunmuştur. Siparişlerinizi özenle ve dikkatli bir şekilde hazırlayan In Street verdiğiniz adrese göndermektedirler. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için In Street müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

In Street çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için 09.00 ile 19.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

In Street müşteri iletişim telefon numarası:  0850 290 07 47

Arama terimleri: In Street müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, In Street çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın