İETT İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

İstanbul Elektrik, Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü yani İETT, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde toplu taşıma hizmeti veren bir kurumdur. İETT kurumunun genel bir amacı İstanbul halkı için hızlı, rahat ve ekonomik ulaşım sağlamaktır. Diğer yandan İstanbul aşırı trafiği ile ünlü bir kurumdur. Biraz da olsun bu trafiği rahatlatmak amacıyla kurulmuştur. İETT birçok konuda yardımcı olmak için müşterilere elinden gelen yardımı yapar. İETT ile ilgili tüm hizmetler İstanbul halkı için uygun bir şekilde yapılır. İstanbul’da yaşayan tüm kişiler, İETT hakkında bilgi almak için ve ya duraklar hakkında bilgi almak için iletişim numaralarını arayarak her konuda bilgi alabilirler. İETT büyük araçlarını vatandaşların yolculuğu için sunmuştur. Sefer saatleri içinde belirlenen duraklar aralığında ulaşım yapmak her zamankinden daha kolay ve daha konforludur. Ayrıca yaşanan sorunlar için müşteriler ile yakından ilgilenen müşteri temsilcileri bulunur. Anlık olarak iletilen sorunlarla hemen ilgilenilir ve sorunlar kökünden çözülür.

İETT İletişim Kanalları

İETT İstanbul içindeki tüm vatandaşlara ulaşım hizmetini konforlu şekilde iletmek amacıyla kurulmuştur. İETT her müşteri için rahat ulaşımı hedefler. Bu sistemlerde aksaklıklar ya da sorunlar yaşanabilir. Sorun yaşayan müşterilerin kolayca ulaşması için telefon numarası ve e-posta adresleri oluşturulmuştur. İki yol ile ulaşım yapmak mümkündür. Vatandaşlar hangi yoldan isterlerse ulaşım yapabilirler.

İETT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İETT araç saatleri, seferler, otobüsler hakkında bilgi, seferler hakkında bilgi için İETT çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca otobüs arızaları, duraklar, duraklar hakkında bilgi ve daha birçok konu hakkında bilgi almak için İETT müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Her vatandaş yaşadığı olumsuzluğu ya da önerilerini kolayca paylaşabilir.

153

İETT E-posta Adresi

İETT telefon ile ulaşamadığınız zamanlarda e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. İETT telefon trafiğini yöneten müşteri hizmetleri personelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda e-posta adresleri için de maillere yanıt veren ve hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayan bir sistem bulunmaktadır. E-posta adresine gün içinde onlarca mail gelir ve bu mailler ile yakından ilgilenilir.

Yorum yapın