İDO İletişim Telefon Numarası

İDO, yani İstanbul Deniz Otobüsleri 1997 yılında faaliyetlerine başladı. İlk kurulduğunda 200 araç ve 800 yolcuyu taşıyabilecek kapasitede feribotları vardı. Bu sayı yıllar geçtikçe farklılık gösterdi. Hızlı feribotlarını arttırdı. Yolcu ve araç kapasitesini arttırdı. Zamanla duraklarında da artış görüldü. Hiçbir yıl yenilik getirmeden faaliyetlerine devam etmedi.  2010 yılında Ulusal Kalite ödülü İDO’ya layık görüldü. Bilet almak için İDO bilet satış yetkili bayilerini kullanabilirsiniz. İDO, Apple ve Andoidlerde kolayca kullanılabilen uygulamasını sundu. Yolcular artık Google Play Uygulamasından kolayca indirerek bilet alabilmektedirler. Sadece bilet almakla kalmayıp bilet düzenleme, bilet kontrol, sefer saatleri ve durak yerlerini de kolayca öğrenebilirsiniz.  İDO ile ilgili problem yaşarsanız İDO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Yoğun müşteri kitlesi olduğu için telefon trafiği söz konusu olabilir. Çağrı bırakırsanız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

İDO bilet alma, bilet bilgileri sorgulama, saatler gibi bilgileri web sitesinden giriş yaparak kolayca öğrenebilirsiniz. Web sitesine ulaşamadığınız zamanlarda İDO çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak sorularınızın cevabını alabilirsiniz. 7/24 faaliyette olan müşteri temsilcileri sayesinde günün hiçbir saati mağdur olmazsınız. Bilet alma ve aktif biletiniz hakkında tüm sorularınız ve genel önerileriniz için İDO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

İDO Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 222 44 36

İDO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 44 36

Arama Terimleri; İDO müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, İDO çağrı merkezi iletişim telefon numarası, İDO canlı destek, İDO şikayet hattı, İDO müşteri temsilcisi, İDO irtibat numarası, İDO telefon numarası, İDO iletişim numarası

Yorum yapın