ICBC Müşteri Hizmetleri İletişim Direk Bağlanma

ICBC Bankası’nın temelleri 2 Nisan 2005 tarihinde atılmıştır. 13 Kasım 2015 tarihinde unvanı ICBC Turkey Bank Anonim Şirketi olarak değiştirilmiştir. Bireysel bankacılık, KOBİ bankacılığı, ticari bankacılık, kurumsal bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Günümüze kadar çok yönlü finans hizmetleri sunmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımla çalışan banka personelleri vardır. ICBC Bankası’nın yurt genelinde toplam 44 şubesi ve 50 ATM’si bulunmaktadır. Şube ve ATM’lerin ulaşamayacağınız durumlarda ICBC müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayabilirsiniz. Banka ‘Çin Endüstri ve Ticaret Bankası’ adı altında faaliyetlerini yürütmektedir. Toplam varlıklarına bakacak olursak, dünyanın en büyük bankasıdır. Tüm bankacılık işlemleri sorunsuz ve pratik şekilde yürütülmektedir. Kredi kartı, bireysel kredi, döviz işlemleri, hesap açma ve kapatma, para transferleri, ödeme işlemleri gibi birçok hizmet verilmektedir. Bünyesinde çalışan personeller de son derece donanımlı, güler yüzlüdürler. Kuruluş tarihinden beri dünyanın en köklü ve en zengin bankalarından biridir.

ICBC Bankası her türlü işlemde kolaylık sağlar. Müşterilerin sorun yaşamaması için ellerinden geleni yaparlar. Müşteriler çoğunlukla çağrı merkezi iletişim numaralarıyla sorunlarını çözerler. Banka işlemlerinde herhangi bir sorun yaşarsanız ICBC müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer her türlü soru, öneri, şikayet ve istekleriniz için ICBC çağrı merkezi iletişim numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine her gün 7\24 ulaşabilirsiniz. Sorularınız ve çözümleri arasında köprü görevi görmektedirler.

ICBC Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

444 00 50

ICBC Yurtdışı Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

0090 444 00 50

Arama Terimleri; ICBC canlı destek, ICBC çağrı merkezi iletişim numarası, ICBC müşteri hizmetleri, ICBC irtibat numarası, ICBC müşteri temsilcisi, ICBC şikayet numarası, ICBC telefon numarası

Yorum yapın