HSBC Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

HSBC 1865 yılında kurulmuş olan oldukça eski bir bankadır. Günümüze kadar gelmiş ve hala hizmet vermeye devam etmektedir. HSBC’nin açılımı ise The Hong Kong and Shanghai Banking Corporation’dır. İsminden de anlaşıldığı üzere kurulduğu yer Çin’dir. Ancak bankanın ana merkezi şu anda Londra’da bulunmaktadır. Hala hizmet vermeye devam eden HSBC birçok alanda faaliyet göstermektedir. Ayrıca oldukça fazla çalışana sahip olan banka neredeyse Dünyanın her yerinde şube bulundurmaktadır. Brezilya, HSBC Çin, HSBC Tayvan, HSBC Şili, HSBC Türkiye ve HSBC Panama gibi pek çok ülkede hizmet vermekte olup yaklaşık olarak 284 bin çalışanı bulunmaktadır. Kısacası 82 ülkede de hizmet veren ve oldukça büyük bir çalışana sahip olan aynı zamanda kurumsal, bireysel gibi alanlarda da faaliyete devam eden bir bankadır. Ayrıca müşterilerini de önemseyen ve onlarla yakından ilgilenen bir banka olarak da bilinmektedir. Eğer siz de HSBC müşterisi olmak istiyorsanız HSBC çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Müşterilerine özel sunduğu fırsatlar ile beraber müşteri sayısı da hala arttığı görülmektedir. Birikim yapmak isteyen müşterileri için düzenlediği kampanyalar da mevcuttur. Eğer siz de bu kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız HSBC iletişim numarasını arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Ayrıca banka için öneride veya şikayette bulunmak istiyorsanız HSBC müşteri hizmetleri numarasını arayarak isteklerinizi veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz. 

HSBC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası 
444 0 111 

Arama Terimleri: HSBC şikayet hattı, HSBC çağrı merkezi HSBC irtibat telefonu, HSBC müşteri temsilcisi, HSBC canlı destek, HSBC iletişim numarası, HSBC müşteri hizmetleri, HSBC telefon numarası 

Yorum yapın