Hotmail İletişim Telefon Numarası

Hotmail, Microsoft’un kullanıcılara sunduğu e-posta sağlayıcısıdır. Tamamen ücretsizdir. Eski adı Windows Live Hotmail olarak koyulmuştu. İnternet tarayıcıları üzerinden kullanılabilmektedir. Kolay bir arayüzü bulunmaktadır. 1995 yılında kuruldu. Kurucusu Jack Smith ve Sabeer Bhatia’dır. Kurulduğunda tam olarak kullanılamayan Hotmail, 4 Temmuz 1996 yılında tamamen kullanılabilir hale gelmiştir. Zamanla gelişmeye devam etti. 2000 yıllarına gelmeden 9 milyon kullanıcıya ulaştı. Günümüz itibariyle Hotmail 1GB depolama alanı sunmaktadır. Önceden çok kısıtlı olan bu alanın genişlemesinden sonra, daha çok kullanıcının dikkati çekmiştir. Türkiye’nin %90 oranındaki kullanıcısı, Hotmail kullanmaktadır. 20 milyondan daha fazla abonesi bulunmaktadır. Oldukça yoğun kullanıcısı olan kişisel ağ hizmeti, gün geçtikçe daha çok gelişmektedir. Kayıt olduktan sonra istediğiniz kişilere mail atabilir ve onlardan mail alabilirsiniz. Yaşadığınız her türlü problem için Hotmail çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 7/24 destek hattı ile sorunlarınızı en kısa sürede çözebilirsiniz.

Hotmail kurucularına isimlerini nasıl buldukları sorulduğunda, HTML harflerine uyduğu için seçtiklerini söylemekteydiler. Hızlı gelişmiş ve kullanıcılar tarafından yoğun ilgiye maruz kalmıştır. Kayıt olma, kayıt silme, şifre unutma, hesaba giriş yapamama gibi işlemlerde sorun yaşarsanız Hotmail müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Telefon trafiği nedeniyle ulaşamadığınız zaman, Hotmail web sitesinde bulunan ‘bize ulaşın’ formundan iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır. Hotmail ile ilgili diğer istek, öneri ve sorularınız için Hotmail çağrı merkezi iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Hotmail Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 390 27 77

Arama Terimleri; Hotmail canlı destek, Hotmail müşteri hizmetleri iletişim numarası, Hotmail müşteri hizmetleri telefon numarası, Hotmail çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Hotmail şikayet hattı, Hotmail irtibat numarası, Hotmail telefon numarası

Yorum yapın