Hyunduai İletişim Telefon Numarası

Hyunduai Motor Company kısaca adıyla Hyunduai Güney Kore’ye ait otomotiv üretim sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1967 yılında arabaların montajlarını yaparak faaliyete başlamıştır. Daha sonra 1974 yılında otomobil üretim sektöründe hizmet vermek amacıyla fabrika kurmuşlardır. Aradan geçen zamandan sonra ilk aracını piyasaya süren Hyunduai markası kamyon ve kamyonet üretmişlerdir. Uluslararası alanda hizmet veren Hyunduai markası binek, ticari, ağır vasıta ve ağır ticari araçlarını piyasaya sürmüştür. Türkiye’de faaliyetlerine Assan Hyunduai markasının Türkiye distribütörlüğünü alması sonucu hizmet vermiştir. Hyunduai Assan ile Kibar Holding arasında yapılan ortaklık anlaşması sonucunda 50% oranında hisse sahibi olarak hizmet vermişlerdir. Araçları arasında Tucson, i10, i20 ve Accent adı altında araç modelleri bulunmaktadır. Ayrıca araçlarının yanı sıra Hyunduai markası motor da üretmişlerdir. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya şehirleri başta olmak üzere birçok farklı şehirde bulunan satış noktaları sayesinde araçlarını satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan araç sahibi olma imkanı sunan Hyunduai markası müşterilerine özel kampanya ve fırsatları sayesinde uygun fiyatlarla araçlarını piyasaya sürmüştür. Hyunduai markası satış öncesi hizmetlerinin yanı sıra satış sonrasında da müşterilerine birçok farklı şehirde bulunan yetkili servisleri sayesinde kolayca ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek araçları hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Hyunduai müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Hyunduai çağrı merkezi iletişim teleon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Araçlar hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Hyunduai müşteri iletişim telefon numarası: 0216 571 63 01

Arama terimleri: Hyunduai müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Hyunduai çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın