Homend Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Homend markası, Index grup bünyesinde faaliyet gösteren bir isimdir. 2009 tarihinde kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Homend Türkiye’nin en çok tercih edilen elektronik ürünlerin markası olmuştur. Türkiye ve Türkiye dışındaki birçok yere satış yapmaktadır. Homend markası, her evin en temel ihtiyaçları arasında yer alan ürün gruplarına ilişkin olarak profesyol ürünleri sunuyor. Homend markası kısa süre içinde yüksek kalitesi ile ses getirmiştir. Sektörün en ileri gelen firmaları arasındadır. İlginç dekorasyonlara ve son derece kaliteli ürünleriyle müşterilerine yönelik özel tasarımlara sahip olan özgün tasarıma sahip olan elektrikli ev teknolojileri ürünlerine sahip olan marka olarak dikkat çekmiştir. Homend markası üretim, satış ve satış sonrası tüm problemlerden sorumludur. 100’ü aşkın ürün çeşidi ile dikkat çekmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetinin muhteşem derecede yüksek olduğu bir firmadır.

Homend İletişim Kanalları

Homend firması ile ilgili birçok iletişim yolu bulunmaktadır. Homend markası ile ilgili tüm problemlerinizi iletmek için Homend çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer yandan Homend yetkili satış noktalarına giderek kolayca iletişim kurabilirsiniz. Homend markasının birçok ürünü kolayca satın alınabilir ve teknik servise bağlanabilir. Müşterilere en uygun telefon hattı seçilerek irtibat kurulması önerilir.

Homend Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Homend firması ile ilgili tüm ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak için Homend çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Homend satış öncesi, satış sırası ve satış sonrasında tüm teknik desteği vermek için çağrı merkezi iletişim telefon hatları oluşturulmuştur. Homend ile ilgili tüm şikayet, soru, öneri ve diğer problemleriniz için Homend çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

0850 390 29 00

Homend E-posta Adresi

Homend ile ilgili tüm işlemleriniz için Homend irtibat numarasını arayabilirsiniz. Diğer yandan e-posta adreslerine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. E-posta trafiği, müşteri temsilcileri sayesinde hızlı bir şekilde idare edilmektedir. Tüm işlemler kolay ve pratik biçimde işlenmektedir. Homend firması tüm hızıyla satış yapmaya devam ediyor.

Yorum yapın