HM Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

HM, dünyanın en büyük giyim mağazasıdır. En önemli ve en kaliteli ürünler moda dünyasına yön vermektedir. 1947 tarihinden bu yana HM firması faaliyet göstermektedir. İlk olarak İsveç merkezli olarak faaliyetlerine başlamıştır. Giyim sektörünün en ileri gelen markasıdır. Türkiye’de onlarca mağazası bulunmaktadır. Son derece geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. HM adının anlamı Hennes ve Mauritz AB şeklindedir. HM uluslararası faaliyet yapan bir mağazadır. Güney Amerika, Afrika, Asya, Kuzey Amerika ve Avrupa’da birçok yerde mağazaları bulunmaktadır. HM mağazasının ürün yelpazesi oldukça geniştir. Mağazaları 10:00 ve 20:00 saatleri arasında açıktır. Tişort, kazak, pantolon, tayt, atlet, şapka, şal, gömlek, triko, sweat ve daha birçok giyim ürünü reyonlarında yer alır. Diğer yandan takı, ayakkabı, iç giyim ve makyaj malzemeleri ürünleri de bulunmaktadır. HM her geçen gün yeniliklerine ve çeşitli ürünlerine devam etmiştir.  HM ağırlıklı olarak kadın giyim ve aksesuarlarına yönelik ürünler sunmaktadır. Diğer yandan makyaj malzemeleri ve takılar da oldukça uygun fiyatlardan satılmaktadır. Ayrıca kasa arkası ürünler 3 TL’den başlayarak artarak devam etmektedir. Tüm ürünler son derece uygun ve kalitelidir.

HM Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ürün sorunu, ürün iadesi, ürünlerde yaşanan problemler, değişim işlemleri ve daha birçok işleminiz için HM mağazalarına giderek sorunlarınızı çözebilirsiniz. Diğer yandan şubelere gitmeden telefondan işlemlerinizin devamını sağlamanız çok kolay olacaktır. HM mağazalarının her biri müşterileri için oldukça itinalı çalışmalar yapmaktadırlar. HM mağazası ve ürünleri için HM müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibata geçebilirsiniz.

0212 315 33 00

HM Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

HM ürünleri ile ilgili tüm şikayet, soru, istek ve önerilerinizi kolayca iletmek için HM çağrı merkezi iletişim telefon numaralarını arayarak kolayca irtibata geçebilirsiniz. HM markası oldukça bilinen ve tüketilen bir mağazadır. Her hafta yeni bir indirim ve avantaj ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Tüm iletmek istedikleriniz için HM çağrı merkezi iletişim telefonunu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

0850 390 29 00

Yorum yapın