HGS Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

HGS yani Hızlı Geçiş Sistemi, 2012 tarihinden beri uygulamadadır. Köprü geçişlerinde ve otoyol geçişlerinde uygulanan bir ödeme yöntemidir. Bu sistemde gişede yer alan antenler bulunmaktadır. Geçiş yapan aracın üstünde bulunan HGS etiketi tanımlıdır. Etiketlere bağlı olan hesaplardan ücret alınır. Gişelerden geçerken otomatik olarak ücret tahsil etmektedir. Araç sahiplerinin durmasına gerek kalmadan, yola devam etmelerini sağlar. HGS sisteminde kameralar mevcuttur. Araçlar geçerken birden fazla kamera ile kaydedilmektedirler. Geçmişten bugüne kadar birçok sistem ile denemeler olmuştur. Fakat en kullanışlısı HGS olmuştur. Daha önce OGS kullanılmaktaydı fakat çok pahalı olduğu için kullanılmak istenmedi. Ardından KGS sistemi getirildi. Bu sistem de uygun fakat çok sıra olan bir uygulama oldu. Sistemdeki bekleme süresi çok sayıda şikayete maruz kaldı. Böylece HGS sistemi geliştirildi. Yoğun olarak kullanılan ve ilgi gören bir ödeme sistemi olmuştur. HGS ile ilgili tüm sorularınız için HGS müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Herhangi bir banka şubesine ya da PTT şubesine giderek HGS alabilirsiniz. HGS alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle verdiğiniz telefon numarasının aktif olarak kullanılması gerekmektedir. Plakanızın doğru olması gerekir. Yoksa her geçişte ceza ödenir. HGS olmadan yapılan her geçişte cezaya faiz işlenmektedir. Bu yüzden her geçişte dikkatli biçimde kontrol edilmesi gerekmektedir. Tüm soru, öneri, şikayet ve istekleriniz için HGS çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer işlemler ile ilgili tüm problemleriniz için HGS müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

HGS Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 460 60 60

Arama Terimleri; HGS müşteri hizmetleri, HGS çağrı merkezi iletişim telefon numarası, HGS müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, HGS canlı destek, HGS irtibat numarası, HGS telefon numarası, HGS iletişim numarası

Yorum yapın