Hatemoğlu İletişim Telefon Numarası

Hatemoğlu Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. Hatemoğlu mağazasını 1924 yılında açarak giyim alanında ürünleri sayesinde faaliyetlerine başlamıştır. Hatemoğlu erkek giyim alanında ve giyim alanında ürünleri ile hizmet vermiştir. Hatemoğlu Hatem Saykı ve H-Teen adı altında birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile mağazalarında hizmet vermektedir. Hatemoğlu mağazalarında erkek giyim alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, kaban, takım elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Hatemoğlu giyim sektöründe ürünlerinin yanı sıra ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Hatemoğlu akseusar alanında çanta, cüzdan, kravat ve çorap gibi ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Hatemoğlu mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Hatemoğlu internet sitesi sayesinde birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur. Hatemoğlu mağazaları ve internet sitesi sayesinde ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ve ürünleri ile hizmet veren Hatemoğlu mağazaları ve internet sitesi üzerinden müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Hatemoğlu farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Hatemoğlu müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular, yaşadıkları sorunlar ve görüşler için Hatemoğlu müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Hatemoğlu çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Hatemoğlu müşteri iletişim telefon numarası: 0850 390 12 12

Arama terimleri: Hatemoğlu müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Hatemoğlu çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın