Halkbank İletişim Numarası

Cumhuriyetin kuruluşu yıllarında faaliyette olan bankalar, halkın sorunlarına yeterince çözüm üretememekteydiler. Toplumun geniş kitleleri, büyüklü küçüklü işletmeler bir denge içinde değildiler. Bu sorunlarla karşı karşıya kalınca, denge ve barışın sağlanması için, meslek sahiplerine kredi verme amacıyla Türkiye Halk Bankası kurulmuştur. 1933 yılında Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu ile Türkiye Halk Bankası kurulmuştur. 1938 ve 1950 yılları arasında kredi hizmetleri yürütürken, 1950 yılları sonrasında şube açma ve kredi kullandırma yetkisini almıştır. 1964 yılları sonrası sermayesi giderek artmış ve çok yoğun bir çalışma temposu yakalamışlardır. Banka mevduat ve kredi hacimleri giderek yükselmektedir. En son hesaplanan oranlar itibariyle yurt dışında 6 şubesi, 1 ülke müdürlüğü, 3 yurt dışı temsilciliği, 4,023 ATM’ si, 992 Türkiye şubesi bulunmaktadır. Hesap işlemleri, başvurular, hesap bakiye sorgulama, kredi kartı başvurusu, kart başvuru, kart iptalleri ve diğer işlemleriniz için de Halkbank çağrı merkezlerinin numarasını arayarak hizmet alabilirsiniz. Müşteri gizliliği son derece önemlidir. Verilen bilgiler saklanacaktır.

Çalışanları güler yüzlü, yardımsever, pratik ve son derece donanımlıdırlar. Gelen müşterilerin işlemlerini hızlıca gerçekleştirirler. Şubeye gitmeden öneri, istek ve şikayetlerinizi iletmek için Halkbank müşteri hizmetlerinin numarasını arayabilirsiniz.  Müşteri hizmetleri günün her saati ulaşılabilir. 

Halkbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 0 400

Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 222 04 00

Arama Terimleri; Halkbank irtibat numarası, Halkbank müşteri hizmetleri, Halkbank şikayet hattı, Halkbank çağrı merkezi, Halkbank telefon numarası, Halkbank canlı destek hattı

Yorum yapın