Gratis Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

gratis iletişim 0850 210, gratis kozmetik müşteri hizmetleri 444, gratis müşteri hizmetleri 444, gratis müşteri şikayetleri,Gratis telefon,Gratis tel, Gratis telefon numarası kaç gibi konuları yazımızda bulabilirsiniz

Sedes Holding partonu Demir Sabancı tarafından 2009 yılında ülkemizde kurulan Gratis markası günümüzün en popüler kozmetik mağazaları arasında yerini almış durumda. Dünyaca bilinen fakat Türkiye’de ulaşılması biraz zor olan birçok markayı ülkemize getirerek birçok kozmetik firma ile arasındaki farkı ilk günden ortaya koymuş oldu Gratis ailesi.

Mağazada kişisel bakım ürünlerinden, ( bay-bayan) temizlik ürünlerine, kozmetiğe hatta ufak atıştırmalıkların satımına da yer verilmektedir. Uygun fiyatlı ürünler ve sık sık yaptığı kampanyalarla ( Gratis kart sahiplerine artı indirim fırsatlarıyla) müşterinin yoğun ilgisini üzerine çekmeyi başarmış ve uzun süre popülerliğini koruyacak gibi duruyor.

Türkiye’nin tüm illerinde şube açmayı planlayan ekip amacının tümünü neredeyse yerine getirmiş durumda. Firma bu kadar çok mağaza açarak müşterilerini memnun etmenin yanında birçok insana iş imkanı sağlamıştır Hala açmayı düşündüğü mağazalarla imkanları daha çok artıracağı iş arayanlar için de kozmetik tutkunları için de güz güldüren bir haber. İş başvurusu ve indirim bilgileri için mağazanın online sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma hem mağaza içerisinde hem de çağrı merkezlerindeki güler yüzlü personeliyle müşterini memnun etmeyi başarmıştır. Müşteri problemleri, iade, değişim, herhangi bir talep veya sorunları için bir çağrı merkezi oluşturan firma müşterilerine buradan da yardım etmeye devam etmektedir. İşte her zaman arayabileceğiniz Gratis Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası [kirmizitext]0850 210 69 00’[/kirmizitext]dır.

“Gratis Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Merhaba 29eykul de siyenizden alışveriş yaptım fakat siparişlerini grdigimdie silatiniz bulunmamaktadır diyor ama karttan ödeme yapıldı para çekildi ama siparimlerim gelmedi.üstelik siparişiniz bulunmamaktadır diyo

    Cevapla

Yorum yapın