Golden Rose İletişim Telefon Numarası

Erkul Kozmetik A.Ş 1983 tarihinde üretime başlamıştır. Kozmetik ürünleri üreten Erkul Kozmetik alt markaları olarak birçok marka adı oluşturmuştur. Bunlardan en çok duyulan markalarından biri Emily diğeri ise Golden Rose olmuştur. Golden Rose Erkul Kozmetik firmasının gururu olmuştur. Birçok üretim yapmış ve müşterilerin son derece dikkatini çekmiştir. Makyaj malzemeleri konusunda son derece uzman olan Golden Rose, Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. Özellikle ruj ürünleri ile dikkat çeken Golden Rose lider bir marka olarak herkesin dikkatini çekmiştir. Golden Rose ürünleri özellikle Türkiye içinde binlerce kişi tarafından satın alınmaktadır. Ruj, far, parlatıcı, fondöten, allık gibi ürünleri ile konuşulmaktadır. Renkleri ve tasarımları ile son derece göz kamaştırmaktadır.

Golden Rose E-posta Adresi İletişim Kanalı

Golden Rose firması gün içinde binlerce telefon alan bir firmadır. Ürünleri hakkında, firmaları hakkında ve mağazaları hakkında birçok telefon almaktadır. Bu nedenle telefon trafiği söz konusu olabiliyor. Golden Rose firmasına ulaşmakta zorluk çektiğiniz zamanlarda Golden Rose e-posta adresini kullanarak mail atabilirsiniz ve tüm sorularınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

[email protected]

Golden Rose Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tüm müşteriler ve müşteri olmayan kişiler her türlü önerisi için Golden Rose iletişim telefon numarasını arayabilir. Diğer yandan Golden Rose ürünleri ile ilgili her türlü soru ve şikayet Golden Rose müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasından yapılabilir. Golden Rose personelleri ve çalışanları son derece titiz bir şekilde gelen bildirimleri inceler ve geri dönüş yapılması gereken konularda mutlaka geri dönüş sağlar.

0850 532 47 47

Yorum yapın